Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Смирний Євген Володимирович

Смирний Євген Володимирович

Смирний Євген Володимирович
Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18858 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 13 серпня 1973 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Гранітний двір "КОМЕТА", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 31

 СМИРНОГО ЄВГЕНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Криворіжжя цінне для мене не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України.

Невипадково наше місто називають містом-трудівником. Моя мета – зробити його містом для трудівників. Моя робота на посаді депутата Верховної Ради України буде зосереджена на тому, щоб Кривий Ріг став затишнішим, красивішим, сучаснішим. І головне – щоб у ньому комфортно жилося всім криворіжцям. Упевнений, все задумане ми втілимо в конкретні справи, щоб нашим містом могла по праву пишатися Україна.

Україна має в своєму розпорядженні достатні ресурси, щоб стати комфортним
країною, що не відстаючим за якістю життя від інших європейських країн.
Країною, в якій вільні громадяни мають почуття власної гідності і можуть прямо впливати на політику влади.
Україна - і для багатих, і для бідних, і для молодих, і для літніх - повинна бути не гірше, ніж в будь-яка європейська держава.

Чому ж, незважаючи на ці величезні ресурси, влада до сих пір не змогли впоратися зі злочинністю, сваволею міліції, низькою якістю медичного обслуговування, освіти? Відповідь дуже проста - злодійство і неефективне витрачання коштів.

Справа тут не в конкретних людях, а в тих архаїчних управлінських принципах, які застосовуються в Україні і які не відповідають потребам сучасного населення. Ні проста зміна прізвищ чиновників, ні - тим більше - збереження нинішньої команди не дозволять змінити саму систему влади, зробити так, щоб вона могла відповідати на сучасні виклики.

Україні потрібні: повна прозорість усіх рішень, підзвітність влади громадянам і перемога над корупцією. Саме завдяки цьому вдасться вивільнити величезні ресурси, які дозволять вирішити ключові проблеми нашої країни.
Проблеми України та шляхи їх вирішення настільки очевидні, що багато кандидатів обіцяють одне й те саме. Серед них треба вибрати того, хто не обдурить виборців.

Саме для цього я і висуваюся як кандидат в депутати по 31 виборчому округу.
Мої цілі:

1. Проведення адміністративної реформи для побудови чесної, підзвітної та змінної
влади в містах.
2. Перемога над свавіллям міліції, особиста безпека на рівні «не боїмося відпускати дітей самих на вулицю».
3. Гідний рівень життя пенсіонерів.
4. Доступність якісних послуг ЖКГ, охорони здоров'я та освіти для всіх, в тому числі для соціально вразливих мешканців міста.
5. Створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу - усунення адміністративних бар'єрів і свавілля чиновників.

Для цього потрібна:

1. Повна прозорість процесу прийняття рішень та витрачання бюджетних коштів у містах, прозорість міських підприємств і умов оренди міського майна.
2. Пряма участь жителів у визначенні пріоритетів розвитку міста - проведення референдумів на міському рівні з ключових питань.
3. Збільшення повноважень та бюджетної самостійності районів у містах.
4. Створення умов для конкуренції (включаючи повну прозорість цін та умов отримання послуг) в системі ЖКГ, охорони здоров'я та освіти, реальна можливість вибору керуючих компаній, поліклінік і шкіл.
5. Значне збільшення коштів, що виділяються на адресну соціальну допомогу, за рахунок ресурсів, зекономлених завдяки перемозі над корупцією.

Це мої цілі. І я сподіваюся, що я їх досягну!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org