Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Смирнова Оксана Іванівна

Смирнова Оксана Іванівна

Смирнова Оксана Іванівна

Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6921 від 05.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 221 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народилася 8 вересня 1971 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна  програма кандидата в народні депутати

 України у 38 виборчому окрузі

Смірнової Оксани Івановни

Основою для проведення реформ, для поліпшення життя народу є грамотні і реально працюють закони. В основі діяльності народного депутата України повинні бути законність і правопорядок як гаранти збереження загальнолюдських цінностей і фундамент для становлення держави. На перший план повинні бути висунуті проблеми конкретної людини, конкретної сім'ї.

Економіка і соціальна сфера нероздільні 

Необхідно створити всі необхідні умови для ефективного і справедливого економічного розвитку. Потрібно забезпечити людям гідну якість життя, подолати бідність і відновити соціальну справедливість.
Потрібно встановити такий соціальний стандарт споживання, куди увійдуть витрати на комунальні тарифи, освіту, лікування, харчування, відпочинок, придбання житла.

Законом буде заборонений продаж рентабельних державних підприємств.

Будуть встановлені справедливі тарифи на комунальні послуги на основі якості послуг, стану житла, платоспроможності їх власників.

На державному рівні буде забезпечено проведення комплексу заходів, спрямованих проти алкоголізму і пияцтва, дитячої та молодіжної наркоманії.

Потрібно розширити перелік ліків для безкоштовного забезпечення ними інвалідів і дітей, встановити жорсткий державного контролю за цінами на ліки.

Буде забезпечено будівництво соціального житла в обсягах, які реально задовольнять потреби соціально незахищених громадян шляхом впровадження державної програми фінансування будівництва. Громадянам, які не мають у володінні власного житла, будуть надані безвідсоткові кредити на будівництво і придбання житла. Кожній молодій родині буде надано безвідсотковий кредит.

Необхідно збалансоване економічного розвитку регіонів з акцентами на пріоритетність малих і середніх міст.

Потребує державної підтримки і сприяння малий і середній бізнес. Для цього буде зменшено податкове навантаження на нього, спрощені процедури отримання мікрокредитів, створена система державної підтримки підприємців-початківців.

Кожен громадянин повинен мати право на безкоштовну вищу освіту - платним може бути лише друга вища освіта. Розмір стипендій повинен бути не нижче рівня прожиткового мінімуму. Необхідно забезпечення квоти для працевлаштування молоді в усіх державних установах і органах влади.

Для жінок-матерів будуть впроваджені гнучкі режими роботи та неповної зайнятості (за бажанням).

Держава повинна забезпечити підтримку покоління «сорокалітніх», включаючи можливість безкоштовної професійної переорієнтації, прозору систему формування пенсійного забезпечення, гарантії вирішення житлових і соціальних проблем для даної категорії населення.

Кожна людинак повинна отримувати повну державну опіку.

Село буде відроджено

Неприпустима продаж земель сільськогосподарського призначення. Потрібно ревізія всіх сільськогосподарських земель, виявлення й усунення зловживань при проведенні розпаювання земель, незаконних операціях купівлі-продажу. Тих, хто займається земельною шахрайством і обманом селян, потрібно притягнути до кримінальної відповідальності.

Потрібно ввести державну реєстрацію всіх орендарів земельних паїв і забезпечити контроль над розрахунком з селянами-орендодавцями.

Єдиний земельний податок повинен бути знижений, скасовано систему поборів з селян.

Держава забезпечить ті господарства, які використовують земельний пай за прямим призначенням, пільговим кредитуванням для їх технічного переоснащення.

Буде забезпечено відновлення соціальної інфраструктури села, вирішені проблеми доріг і газифікації сільських населених пунктів.

Втілюючи вищу владу народу, парламент повинен зробити все, щоб політика служила людині. Конкретність, користь для людини стане єдиним мірилом ефективності внутрішньої і зовнішньої політики. Ми разом подолаємо бідність народу і відновимо соціальну справедливість, забезпечимо особисту свободу кожного і національний престиж країни.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org