Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Солошенко Микола Павлович

Солошенко Микола Павлович

Солошенко Микола Павлович

Одномандатний виборчий округ 38
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6407 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 жовтня 1950 року в місті Стаханов Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 38

Миколи Павловича Солошенко

Пріоритетним напрямом своєї діяльності в парламенті, в рамках єдиної команди Партії регіонів, бачу створення умов для успішного розвитку промисловості, сільського господарства та економіки в цілому. Ми зможемо забезпечити гідний рівень життя громадян, зосередивши наші зусилля на реалізації Програми Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей!».

1. Першочергове завдання – економічне зростання

Модернізація виробництва, зростання продуктивності праці, енергозбереження, зміцнення конкурентних позицій вітчизняного виробника – основні завдання, що стоять перед українською економікою. Щоб забезпечити зростання заробітної плати, цінову стабільність і підвищення рівня зайнятості, необхідне стійке економічне зростання. Підприємства малого та середнього бізнесу повинні стимулюватися шляхом зменшення податкового навантаження, у тому числі значним зниженням податків для підприємств, які створюють нові робочі місця.

2. Високі стандарти життя – незалежно від місця проживання

Необхідна реалізація національної програми відродження села, яка забезпечить юридичну гарантію захисту земельних паїв, своєчасну виплату державних дотацій сільгоспвиробникам, компенсацію відсотків за кредитами інвесторам сільськогосподарських проектів.

Потрібно створити пільгові умови для залучення інвестицій у розвиток соціальної інфраструктури та газифікацію сіл, будівництво автодоріг, медичних та освітніх закладів.

Для кожного громадянина України незалежно від його місця проживання повинен бути забезпечений високий рівень соціальних стандартів.

3. Соціальному захисту – державні гарантії

Держава повинна забезпечувати надання соціальних гарантій громадянам впродовж усього життя, як запорука гідного рівня життя своїх громадян.

Зроблю все необхідне, аби забезпечити на законодавчому рівні цінову стабільність і доступність для кожної людини життєво важливих лікарських засобів і медичних послуг, продуктів харчування, захищених державою від цінових коливань.

Екстрена медична допомога повинна бути якісною і безкоштовною. Необхідне поетапне збільшення обсягів бюджетного фінансування системи охорони здоров'я; посилення контролю за якістю медичних послуг та препаратів. Рівень медичних послуг має бути однаково високий, незалежно від розмірів і географії населеного пункту.

Мінімальні розміри пенсій повинні забезпечувати потреби в житлі, харчуванні, лікуванні. Необхідно створити умови для повноцінного відпочинку, задоволення культурних потреб, захисту прав працюючих пенсіонерів.

Серед пріоритетних напрямів діяльності парламенту – збільшення житлового фонду, забезпечення громадян доступним житлом, створення умов для будівництва соціального житла для малозабезпечених сімей, людей з обмеженими фізичними можливостями, для молоді, працівників бюджетної сфери.

4. Створити умови для гармонійного розвитку дітей та молоді

Потрібні масштабні заходи для забезпечення широкого доступу дітей і молоді до знань незалежно від місця проживання, майнового стану батьків. Я виступаю за збереження сільських шкіл. Сільські школи будуть на однаковому рівні з міськими.

Кожна дитина-сирота, дитина з багатодітної або малозабезпеченої сім'ї округу зможе щорічно відпочити та оздоровитися в Центрі соціальної реабілітації.

5. Народовладдя стане реальністю

Виступаю за розширення повноважень місцевих рад та реформування міжбюджетних відносин на користь місцевого самоврядування. Потрібна децентралізація влади.

Необхідно гарантувати можливості використання рідної мови на територіях компактного проживання національних меншин як запоруку міжнаціональної згоди громадян України.

6. Зважена зовнішня політика.

Україна має продовжити процес європейської інтеграції як стратегічний зовнішньополітичний вектор розвитку країни, а її позаблоковий статус гарантуватиме безпеку держави та громадянина.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org