Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Сова Світлана Миколаївна

Сова Світлана Миколаївна

Сова Світлана Миколаївна
Одномандатний виборчий округ 32
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18363 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народилася 4 вересня 1975 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Юридична агенція "Рада Інвест", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 32

СОВИ СВІТЛАНИ МИКОЛАЇВНИ

Я, Сова Світлана Миколаївна, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре знаю проблеми, що турбують мешканців мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

- відстоювання  інтересіві криворожан у Верховній Раді України;

- захисту прав та розвитку малого і середнього бізнесу, великих промислових підприємств;

- сприяння  технічному   переоснащенню  працюючих   підприємств, шахт, створенню нових робочих місць, забезпеченню безпечних умов праці;

- залучення коштів міського бюджету на організацію та забезпечення благоустрою нашого міста;

- налагодження та контроль роботи комунальних служб міста;

- сприяння реалізації  програм   екологічного   оздоровлення   міста;

- сприяння вирішенню проблем мешканців міста.
НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org