Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Спільними зусиллями до енергонезалежності країни

Спільними зусиллями до енергонезалежності країни

Спільними зусиллями до енергонезалежності країни

Не секрет, що житлово-комунальна та енергетична сфери України вимагають багатьох змін  на державному і  місцевому рівні, які дозволять вдосконалити житлові умови громадян та енергетичну базу країни. Вже протягом тривалого часу Громадянська мережа ОПОРА не стоїть осторонь цих проблем і приймає участь, а також ініціює проведення різноманітних заходів присвячених покращенню житлових питань, соціальному захисту та енергобезпеці країни.

На цьому тижні до даного напрямку діяльності представництва Громадянської мережі ОПОРИ у Дніпропетровській області приєднались активісти Дніпропетровської міської громадської організації «Позиція».

«Ми вбачаємо у співпраці з ОПОРОЮ вагому перспективу для розвитку енергонезалежності нашої країни, тому вирішили долучитись до тієї інформаційної роботи, яку здійснюють наші колеги», - зазначив голова ДМГО «Позиція» Панков Олег Юрійович.

Тож, з метою реалізації спільних дій, спрямованих на підвищення рівня енергоефективності та раціонального споживання ресурсів, а також покращення стану комунального й соціального сектору представники громадських організацій ОПОРА та «Позиція» уклали меморандум про співпрацю.

Активісти домовились про сумісне проведення громадських засідань, круглих столів, соціальних акцій, інформаційних компаній та інших заходів присвячених тематиці енергонезалежності© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org