Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » 2012 Спостереження за ЗНО

2012 Спостереження за ЗНО

15 травня 2012 року разом з початком цьогорічної сесії зовнішнього незалежного оцінювання стартує і громадське спостереження за його проведенням, яке вже традиційно проводить Громадянська мережа ОПОРА.

Так, вже п’ятий  рік поспіль спостерігачі «ОПОРИ» надаватимуть об’єктивну оцінку процесу перевірки знань, відслідковуючи дотримання нормативних процедур, які регулюють проведення незалежного оцінювання знань як учасниками ЗНО, так і персоналом пунктів тестування. Разом з тим, проводячи громадське спостереження по всій Україні, ми сприяємо забезпеченню рівних умов для всіх учасників оцінювання – від столиці до районних міст у 16 областях України.

Для цього організація оголосила набір громадських спостерігачів, які будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗНО 2012:


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org