Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Средняк Валерій Якович

Средняк Валерій Якович

Средняк Валерій Якович

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7647 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 5 лютого 1946 року в місті Нікополь Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в депутати Верховної Ради України

по мажоритарному округу № 28

СРЕДНЯКА ВАЛЕРІЯ ЯКОВЛЕВИЧА

За всю історію свого існування український народ переніс багато страждань і бід. Ще свіжі в пам'яті українців Велика Вітчизняна війна, сталінські репресії,голодомори 1932 та 1937 років, Чорнобильська катастрофа. Все це дуже сильно відбилося на здоров'ї та добробуті наших людей.

Сьогодні наша держава знаходиться на роздоріжжі. Керівництво держави ніяк не може визначитися із векторністю власної політики, чи то Росія, чи то Європа. Все це не додає міцності ані економіці нашої держави , ані підприємствам, ані простим працівникам. Нажаль, держава слабо дбає про тих, чиїми руками і розумом досягається благополуччя владних керманичів.  Людина, як і раніше, залишається тільки робочим інструментом в державній машині. Ми живемо в країні, де влада в особі держави ніколи не довіряла і не довіряє народу.

Найголовніші проблеми нашого суспільства – це бідність і невпевненість в завтрашньому дні. Ці чинники викликані, перш за все, недосконалістю законодавства та низькою якістю його виконання. Саме через це наша молодь отримуючи освіту, початкові навички за будь-якої нагоди залишає Україну. Люди не працюють за спеціальністю лише тому, що завдяки такій роботі не можуть гідно утримувати власні родини. Немає ніякої впевненості в тому, що завтра все залишиться «статус-кво», вже не говорячи про зміни на краще. Люди, втративши віру в усе, і в першу чергу, що в нашій країні можна гідно жити і заробляти, просто спивається, а хто спритніший, їде на заробітки за кордон, через що ми втрачаємо свої висококваліфіковані кадри.

Складається таке враження, що у нас дві України: одна, яку ми бачимо по телебаченню і в газетах, інша - та реальна, із протікаючими покрівлями, розбитими під'їздами, з поганими умовами праці на виробництві, низькою заробітною платою, де нас обманюють і обкрадають.

Тільки ми з вами, об'єднавши наші зусилля, зможемо змінити ситуацію. Закони повинні прийматися з урахуванням думки і побажань народу, а кожен бюджетний рубль повинен бути строго підзвітний тим, хто його заробляє. Держава повинна повернутися обличчям до народу, до родини, до людини.

Головні тези моєї програми:

1. Сім'я:

- доступне і добротне житло;

- державна підтримка молодих сімей;

- першочергове надання кредитів на придбання житла не залежно від доходу сім'ї;

- забезпечення першим робочім місцем молодих фахівців;

- збільшення кількості закладів дошкільної освіти та створення європейських умов виховання;

- допомога по догляду за дитиною на рівні средньої заробітної плати.

2. Заробітна плата:

- підвищення мінімальної заробітної плати і пенсій до європейського рівня;

- створення безпечних і прийнятних умов праці;

- скасування трудових контрактів в існуючій формі;

3. Здоров'я:

- забезпечення здорового навколишнього середовища, виробництво екологічно чистих продуктів харчування, води.

- створення умов для відпочинку, культурного і духовного розвитку.

4. Соціальна захищеність:

- держава повинна повністю взяти на себе турботу на законодавчому рівні про одиноких пенсіонерів, інвалідів, дітей-сиріт;

- молоді забезпечити доступ до отримання безкоштовного середньої та вищої освіти, що відповідає європейським стандартам;

- якісне та безкоштовне медичне обслуговування.

5. Місцеве самоврядування:

- створення будинкових комітетів з метою участі у плануванні заходів та здійснення контролю за цільовим використанням коштів;

- місцева влада має бути зацікавлена в економічному розвитку регіону, залучення зовнішніх інвестицій та створення умов для розвитку підприємництва.

6. Держава:

Україна повинна бути нейтральною, незалежною суверенною державою, не входити ні в які військово-політичні блоки. Україна повинна стати культурним, торговим і економічним центром і перехрестям Європи та Азії 21-го століття.

ДЕРЖАВА ПОВИННА ПОВЕРНУТИСЯ ОБЛИЧЧЯМ ДО НАРОДУ, ДО РОДИНИ, ДО ЛЮДИНИ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org