Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Старун Сергій Володимирович

Старун Сергій Володимирович

Старун Сергій Володимирович
Одномандатний виборчий округ 35
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20216 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1217 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 4 травня 1958 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Дніпропетровська організація "Товариство Сприяння Обороні України", безпартійний, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

Кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому округу

№ 35 Старуна Сергія Володимировича

Виходячи з нагальної потреби запобігання падінню України в глобальну прірву братовбивчого військового конфлікту та погіршенню життєвого рівня громадян, я прийняв остаточне рішення балотуватися до Верховної Ради.

1.Мир - понад усе!

Я хочу реалізувати план Президента щодо встановлення миру на основі багатосторонніх переговорів, а не військових дій, які дуже болюче відбиваються на житті кожної людини в нашій країні, руйнують матеріальні та духовні засади нації. Я впевнений, що Мир прийде через розбудову місцевого самоврядування, яке надасть громадам більше економічної та гуманітарної самостійності. Впровадження професійної армії, готової протистояти будь-яким зазіханням на державний суверенітет України, стане запорукою тривалого миру. Мій досвід як професійного військового, та міського голови, що багато років брав участь в Програмі Партнерства громад «Україна - США», в цьому запорука.

2.Міжнародний досвід розбудови громад - на користь людям

Я буду наполегливо працювати над втіленням досвіду міст-партнерів Нікополя в Європі та Америці, який дозволить задіяти великий потенціал громад Нікополя, Нікопольщини та Орджонікідзе до покращення сьогодення. Системні зміни на краще та реалізація європейських стандартів якості життя громадян мають стати незворотними.

3.Зворотній зв'язок з виборцями

Я забезпечу стійкий, дієвий зворотній зв'язок з виборцями із вирішення нагальних та невідкладних проблем через громадські представництва на місцях та громадські приймальні.

4. Стабільне зростання економіки - база для всіх перетворень

Відновлення економічної основи регіону може бути статися тільки завдяки здоровому економічному патріотизму. Підтримка українських виробників, розширення внутрішнього ринку та розширення зовнішнього, відтермінування продажу земель сільськогосподарського призначення - не допустять перетворення України на сировинний придаток розвинутих країн. Для успішного розвитку нашого регіону необхідно працювати над створенням сприятливого інвестиційного клімату через розгалужену мережу технопарків та впровадження новітніх технологій. В Європі ці механізми покращення економіки територіальних громад давно і плідно працюють.

5.Народу - реальну владу

Свою передвиборчу програму я буду втілювати на таких принципах та засадах:

Прозорість влади перед людьми;

Відсутність сприяння корупції громадами ;

Якнайширше залучення громадян до самоуправління на місцях;

Предбачуваність влади, тобто наявність чітких стратегій развитку та зрозумілі людям плани дій;

Професіоналізм в управлінні громадами;

Періодична звітність народних обранців перед виборцями.

Таким чином мы разом доб'ємося створення такої структури влади, яка працює на основі прозорих та зрозумілих людям принципах та процедурах.

Разом ми змінимо життя на краще!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org