Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ступак Іван Іванович

Ступак Іван Іванович

Ступак Іван Іванович

Одномандатний виборчий округ 26
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6458 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 26 березня 1960 року в місті Підгородне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, член Партії регіонів, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 26

Івана Івановича Ступака

Дорогі земляки!

Наступні п’ять років роботи Верховної Ради України будуть визначатися прийняттям та втіленням у життя законів, які забезпечать подальшу реалізацію ініціатив та реформ, визначених у Програмі Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей!». Йду до парламенту, щоб працювати в єдиній команді Партії регіонів. Докладу всіх зусиль, щоб мандат народного депутата став реальним механізмом впливу та контролю за діяльністю місцевої влади на всіх рівнях в інтересах простих людей.

Своїми завданнями бачу:

відстоювання інтересів виборців у процесі формування та реалізації державної політики;

створення умов для використання рідної мови на території компактного проживання національних меншин;

посилення персональної відповідальності народного депутата перед виборцями, які висловили йому довіру;

продовження євроінтеграційної політики України за умови одночасного збереження її позаблокового статусу як гарантії стабільності й безпеки в країні та регіоні;

виділення коштів з державного бюджету на реалізацію протизсувних заходів з ліквідації загрози підтоплення та інженерного захисту територій Червоноповстанської та Рибальської балок.

Обіцяю, що буду наполегливо працювати над втіленням програм і проектів, які вже нами розпочаті.

«У кожну домівку – тепло і добробут!»:

- контроль місцевої влади щодо раціонального використання бюджетних коштів, які держава й місто спрямовують на житлово-комунальне господарство;

- продовження програми енергозбереження, ремонт аварійних теплотрас, встановлення приладів обліку тепла та нових металопластикових вікон у під’їздах.

Нормою життя для всіх мешканців округу мають стати: відремонтовані внутрішньоквартальні дороги, відновлене освітлення житлових масивів та приватного сектора, своєчасний спил аварійних дерев на прибудинкових територіях.

Зроблю можливою подальшу реалізацію пілотних проектів у сфері житлово-комунального господарства, спрямованих на нову якість надання послуг населенню, таких як «Аварійна служба».

Докладу зусиль щодо забезпечення фінансової підтримки на державному рівні ОСББ та ЖСК, буду підтримувати позитивний досвід роботи домових комітетів, соціальні ініціативи на місцях.

«Кожному будинку – працюючий ліфт»:

- залучення державних інвестицій за програмою розвитку ЖКГ, щоб протягом наступних двох років відремонтувати всі несправні ліфти як поточним, так і капітальним ремонтом, а де не підлягають ремонту – встановити нові.

«Місто без околиць»:

- створення рівних умов життя як у центрі міста, так і на його околицях;

- розвиток інфраструктури та вирішення транспортних проблем віддалених мікрорайонів міста (смт Авіаторське, Мирне, ж/м Кротова, Корея).

«Соціальні аптеки»:

- до кінця 2012 р. відкриття 8-ми соціальних аптек на території виборчого округу, в яких встановлена справедлива ціна на якісні медикаменти.

«Духовність та культура»:

- розвиток духовності, православних та історичних традицій, зміцнення російсько-українських культурних зв’язків;

- створення умов для національних меншин вільно використовувати рідну мову;

- сприяння будівництву храмів Пантелеймона Цілителя на ж/м Тополя,
Сергія Радонезького у парку ім. 40-річчя Перемоги.

«Спорт, дозвілля, патріотичне виховання молоді»:

- надання підтримки у створенні умов для розвитку талановитої молоді, корисного дозвілля та патріотичного виховання дітей;

- розробка додаткової програми створення нових зон відпочинку для городян, збереження та благоустрій існуючих парків і скверів.

 

Йду до Верховної Ради, щоб наполегливою працею довести, що відповідальне та чесне ставлення до своїх обов’язків може стати запорукою вирішення застарілих проблем, впровадження ефективного державного та місцевого управління на Дніпропетровщині.

 

Вже сьогодні я працюю для Вас.

Ваша довіра надасть мені сили та натхнення!

Упевнений – я її виправдаю!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org