Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Інформативна кампанія експерта Громадянської мережі ОПОРА.

Інформативна кампанія експерта Громадянської мережі ОПОРА.

Інформативна кампанія експерта Громадянської мережі ОПОРА.

       29 квітня у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці  імені  Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія відбулася робоча нарада співробітників бібліотечної галузі Дніпропетровщини. В рамках цього заходу експерт Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко, з дозволу дирекції закладу, провів інформативну кампанію на тему: «Практичні кроки енергозбереження у власній оселі та заощадження коштів на комунальних виплатах».

В зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги питання лекції експерта для слухачів були досить  актуальними. Пан  Головченко зазначив, що одним з дієвим механізмів вирішення проблем енерговитрат у квартирах є створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.   Експерт також надав рекомендації по утепленню будинків різними матеріалами, заміні ламп освітлення, встановленню лічильників та склопакетів, ефективному використанню води,  газу, тепла, електроенергії. 

Учасникам робочої наради в обласній бібліотеці Вадим Головченко презентував плакати та інші матеріали, які містять практичну інформацію з енергозбереження. Адміністрація бібліотеки пообіцяла розмістити їх у приміщенні для загального ознайомлення і просвітництва відвідувачів у цій сфері.

Нагадаємо, що Дніпропетровськ є містом-партнером Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», завданням  якого є впровадження заходів по енергоефективності з метою зниження споживання енергоресурсів і зменшення вуглецевих викидів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org