Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Створено посібник спостерігача: завантажуйте мобільний додаток для Android

Створено посібник спостерігача: завантажуйте мобільний додаток для Android

Створено посібник спостерігача: завантажуйте мобільний додаток для Android

За допомогою команди молодих розробників Дениса Резніка та Катерини Пилипенко Громадянська мережа ОПОРА втілила давній задум і зробила процес моніторингу виборів зручним і доступним. Відтепер кожен власник мобільного пристрою (смартфону, планшету, смартбуку чи нетбуку на операційній системі Аndroid), після завантаження мобільного додатку, матиме зручний інструмент кваліфікованого спостергічага та активного виборця.

Мобільний додаток «Вибори - посібник спостерігача» містить низку необхідних для кожного офіційного спостерігача, небайдужого виборця або ж члена виборчої комісії документів:

Закон «Про вибори Президента України»;

Загальні інструкції для спостерігачів;

Типові бланки скарг і заяв про протиправні дії і бездіяльність відповідних органів, про адміністративні і кримінальні правопорушення.

Найближчим часом очікується випуск аналогічного мобільного додатку для власників пристроїв Apple на базі операційної системи iOS.

Завантажуйте мобільний додаток «Вибори - посібник спостерігача»: на сайті або через онлайн-мережу додатків «Android Play Store» у вашому пристрої.

ОПОРА висловлює подяку команді розробників-волонтерів Денису Резніку та Катерині Пилипенко за надану можливість тисячам спостерігачів і небайдужих виборців мати завжди з собою інструмент для захисту чесних і демократичних виборів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org