Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Стюпан Денис Володимирович

Стюпан Денис Володимирович

Стюпан Денис Володимирович
Одномандатний виборчий округ 27
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21806 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 7 травня 1977 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший партнер, юридична компанія "Куратор", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 27

Стюпана Дениса Володимировича

1. Суспільний лад. 

1. Встановити обов'язкову перевірку держслужбовців з допомогою поліграфа  на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та на наявність подвійного громадянства.

2. Прийняти спеціальний антикорупційний Закон про контроль не тільки доходів, але й видатків державних посадовців та членів їхніх сімей.

3.Провести негайне очищення влади, згідно з Законом України «Про очищення влади».

2. Шляхи встановлення економічної незалежності.

1. Прийняти програму державного рівня, енергетичної незалежності України за принципом: "зменшення споживання,  диверсифікація джерел".

2.Забезпечити  продаж російського газу європейським споживачам на східному, а не на західному кордоні України.

3. Домогтися прийняття державної програми розвитку та впровадження альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля, біопаливо, вітрова, сонячна та гідроелектроенергія тощо.

4. Забезпечити прийняття програми найбільшого сприяння інвестуванню в Україну, на підставі успішного досвіду азійських країн, де відбулось економічне чудо. 

3. Пропаганда здорового способу життя та демографія.

1. Ввести пропаганду здорового способу життя, від початкового освітнього дитячого закладу до вишів. Запровадити принцип: життя без шкідливих звичок – шлях до успіху у житті.

2.Ввести програму  обов'язкового державного медичного страхування, яка буде спроможна надати громадянину отримувати базові медичні послуги.      

3. Стимулювати народжуваність, шляхом популяризації принципу: - сім’я – це основа держави». Опікуватись матеріальним забезпеченням, новонароджених, шляхом грошових виплат в залежності від кількості новонароджених у родині.      .

4. Надати право місцевим громадам обмежувати торгівлю алкогольними напоями.

4. Отримання громадянства 

1. Отримання  громадянства України можливо для осіб, які легально проживають в Україні не менше ніж 10 років, вільно володіють українською мовою, знають зміст Конституції України, проявили лояльність до України, шляхом складання  присяги на вірність Україні  Відмова від будь яких інших громадянств.

2. Невідворотність та суворість кримінального покарання за незаконне надання та отримання громадянства.

3. Термінова депортації іноземців, які не законно перетнули український кордон.

4. Суворий контроль, з іноземцями, які перетинають кордон з Україною, з метою попередження, можливих проявів тероризму.

5. Освіта та наука, як фактор інноваційного розвитку України. 

1. Збільшення витрат на освітню галузь, починаючи з профільних вишів (викладачі, матеріально-технічна база), закінчуючи учбовими закладами всіх рівнів.

2.Обов’язковий контроль за рівнем знань (всі рівні освіти), як підстава для виявлення передових методів навчання, та відзнаки учбових закладів, які надають найкращій рівень підготовки.

3.Патріотичне виховання, як підґрунтя, сильної та незалежної держави. Українські традиції та фольклор, як обов’язкова частина, учбової програми и середній та вищій школі.           

4. Відновити  мережу позашкільних  закладів відпочинку молоді у вільний час та закладів патріотичного виховання. Забезпечити кожній  дитині доступ у відповідний заклад.

6. Оборона, безпека та зовнішня політика.

1. Імплементація європейського вектору розвитку України, його стандартів та принципів.   

2. Забезпечити побудову тісної політичної та економічної співдружності з союзниками – країнами такими як, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Болгарія.

3. Розробити державну програму становлення позитивного образу України у світі. Залучати через спеціальні державні програми численну українську діаспору до лобіювання українських інтересів у інших країнах світу.

4. Делімітація та демаркація кордону на сході країни, всіма сучасними засобами, як  гарантія територіальної цілісності України. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org