Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Суд не підтвердив факт проведення незаконної агітації за Анатолія Крупського

Суд не підтвердив факт проведення незаконної агітації за Анатолія Крупського

Суд не підтвердив факт проведення незаконної агітації за Анатолія Крупського

17 вересня відбувся суд між кандидатами по одномандатному округу № 24. Яков Безбах позивався проти Анатолія Крупського з приводу незаконної агітації останнього.

Командою кандидата в народні депутати по одномандатному округу №24 Якова Безбаха було зафіксовано факт незаконної, на їх погляд, агітації. Мер м. Дніпропетровська Іван Куліченко, заступником якого є кандидат в народні депутати Анатолій Крупський, на білбордах, що розташовані на території зазначеного округу, заявляє: «Анатолию Крупскому Днепропетровск может доверить самые сложные задачи. Я доверяю Крупскому!».  Це є порушенням статті 74 ЗУ «Про вибори народних депутатів України», в якій зазначається, що посадовим і службовим особам забороняється у робочий час проводити політичну агітацію за будь-кого з кандидатів.

Проте, Дніпропетровський окружний суд  не встановив факт наявності порушення. Оскільки, на білбордах не зазначена посада мераІвана Куліченка, то він виступав не як посадова особа, а як особистість – Іван Куліченко.

Таким чином команді кандидата в народні депутати Анатолія Крупського  вдалося уникнути прямої агітації за свого кандидата та обійти закон.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org