Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Суханов Сергій Анатолійович

Суханов Сергій Анатолійович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5233 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 147 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 13 жовтня 1976 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, Всеукраїнська громадська організація "Асоціація споживчої безпеки України", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України  

по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 24

СУХАНОВА

СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

Народився 13 жовтня 1976 року в м.Дніпропетровськ. Громадянин України. За сімейним станом – одружений, маю трьох дітей.

Служив в армії, закінчив Академію митної служби України, Дніпропетровську металургійну академію України,  Національний гірничий університет. З 1996 року працював в компанії «Укртелеком» на керівних посадах, з 2006 року - генеральним директором в Товариствах з обмеженою відповідальністю «Хаусвел» та «Сенс-Лімітед». З початку 2010 року і по теперішній час Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація споживчої безпеки України», Голова Правління Дніпропетровського обласного благодійного правозахисного фонду сприяння економічному та інвестиційному розвитку Дніпропетровщини «Влада». Також є суддею постійно діючого третейського суду, членом Третейської палати України та членом громадських рад при Державній митній службі України, Міністерстві юстиції України, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області, Державній податковій службі у Дніпропетровській області.

Як активний громадський діяч, член громадських рад при багатьох органах влади, я вже багато років захищаю інтереси громадян. Тому, маючи величезний досвід громадської діяльності, хочу застосовувати його як депутат Верховної Ради України для добробуту моєї країни та співвітчизників з однією основною метою: підвищення їх життєвого рівня та соціальних стандартів.

З цією метою буду:

Гідно представляти інтереси Дніпропетровщини в Верховній Раді України та відстоювати інтереси своїх виборців.

Впроваджувати адміністративну реформу заради чіткого розподілу повноважень усіх гілок влади, відповідальності її перед народом, підвищення ролі органів місцевого самоврядування.

Захищати вітчизняного товаровиробника, сприяти розвитку внутрішнього ринку.

Домагатися зниження пенсійного віку до 55 років для жінок та страхового стажу до 20 років у жінок та 25 років для чоловіків.

Підвищувати пенсії, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати, та були б вище прожиткового рівня, звертаючи особливу увагу в цьому питанні на підвищення пенсій чорнобильців та інших категорій громадян, яким під час реформування їх було зменшено.

Стояти на захисті прав ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей. Постійний соціальний захист – пріоритет роботи влади.

Рішуче боротися із заборгованістю та несвоєчасною виплатою заробітної плати. Це - ганьба керівникам підприємств та виконавчій владі. Для захисту Вашого конституційного права буду домагатися звільнення таких керівників та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Створювати нові робочі місця за рахунок інвестиційної привабливості регіону.

Підтримувати економічне партнерство з Російською Федерацією та країнами СНД як зі стратегічними партнерами і в перспективі вступ України як повноправного партнера до Єдиного економічного простору.

Створювати умови для реального пільгового кредитування молодих сімей та малого, середнього бізнесу.

Забезпечувати конституційні права громадян на безкоштовну освіту та медичне обслуговування, поліпшення стану медичного обслуговування населення. В рамках реформування системи охорони здоров’я не допустити скорочення шкіл та медичних закладів.

Впроваджувати програму енергозбереження, в першу чергу в закладах дошкільної та шкільної освіти для забезпечення здоров’я дітей.

Повернути смертну кару за найтяжчі злочини проти людини та ввести кастрацію за педофілію.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org