Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Таємнича робота територіальних виборчих комісій

Таємнича робота територіальних виборчих комісій

Таємнича робота територіальних виборчих комісій

Керівний склад районних територіальних виборчих комісій сформовано таємно з пріоритетністю у керівних посадах представників партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»

Члени Дніпропетровської міської виборчої комісії обурюються непрозорим формуванням керівного складу районних у місті територіальних виборчих комісій. Член комісії Наталія Гусаревич (делегована Радикальною партією Ляшка) під час засідання спробувала з'ясувати хто саме відповідав за розподіл керівних посад, але так і не отримала відповіді. Третину всіх керівних посад в районних у місті ТВК отримала партія “Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ», з них 4 посади голів і 4 посади секретарів комісій.

Також, стало відомо, що 16.09 Ленінська районна в м. Дніпропетровськ виборча комісія мала затвердити межі виборчих округів. Засідання було призначене на 18:00, розпочали з запізненням на годину і без голови. Голова була в міській виборчій комісії. Поки не було голови члени комісії проголосували за розданий їм варіант меж округів і закрили засідання. Після цього деякі члени комісії розійшлися, деякі лишилися. Після 20:00 з'явилася голова і наполягала проголосувати за той варіант розподілу округів, який розробили в облдержадміністрації. 10 голосами "За" комісія проголосувала за вищеназваний розподіл.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org