Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Тигов Олександр Олександрович

Тигов Олександр Олександрович

Тигов Олександр Олександрович

Одномандатний виборчий округ 28
Партія, що висунула Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8395 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 273 від 11.08.2012
Відомості про кандидата народився 31 жовтня 1971 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Група підприємств Нова земля", член Партії Наталії Королевської – "Україна – Вперед!", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!".

 

Передвиборна програма Тигова Олександра

Днепропетровськ-краще місто України! Наше місто – це перлина України. Багато років закритий, тепер вільний для всього нового і найсучасного. Мої предки будували і розвивали це місто, відновлювали в післявоєнний період, і мій святий обов'язок продовжити їх справу:зробити Дніпропетровськ чистіше, красивіше, комфортніше для життя. Я виступаю як кандидат, що не представляє інтересів якої-небудь групи. Мої інтереси – це інтереси громадян. Тому я готовий боротися за те, щоб:

  • Забезпечити благоустрій не лише на центральних клумбах і вулицях, а й дворових територіях. Адже затишок для проживання в місті- це, перш за все, найближча округа. Завжди приємно подивитися з вікна на чистий двір, пройти по вуличці, де не має ні калюж, ні бруду. Якщо краса центральних вулиць-це краса міста, то двори-це душа.
  • Провести реформи в ЖКГ, зробити капітальний ремонт всього житлового фонду. Місто переповнене старими комунікаціями. Комунальні послуги мають бути за собівартістю, питна вода найвищої якості, електрика без перебоїв, газ для населення повинен дорівнювати ціні видобування , що становить 30 доларів -тисяча кубічних метрів.
  • Будь-яке велике будівництво починати після обговорення з жителями міста, припинити ті види комерційного будівництва, які суперечать інтересам корінних жителів.
  • Переглянути бюджет міста з орієнтуванням на потреби медичних і освітніх установ. Як медичне обслуговування - його якість і кількість фахівців. Проблема ж освіти особливо гостра для нашого міста, тому що піднявся та існує за рахунок наукового потенціалу.
  • Спростити будь-які види реєстрацій та видачі документів. Як часто доводиться чути про тижні блукання між БТІ, ЖЕКом, міліцією, та іншими місцевими організаціями для того, щоб отримати один такий необхідний документ. Ввести "практику одного вікна", коли всі папери оформляються в одному місці.
  • Відновити організацію дитячого та молодіжного дозвілля, роботу клубів за інтересами. Зараз, розвинена в минулому, схема проведення вільного часу прийшла в повний занепад. Процвітання наркоманії і підліткового алкоголізму-яскравий приклад того, що діється, коли молоді перспективні особистості не знають як провести час з користю для себе та оточуючих, немає хобі та інших спільних інтересів, крім антиморальної та антисуспільної поведінки. Необхідно терміново відновити безкоштовні дитячі спортивні секції, щоб припинити деградацію молоді-нашого майбутнього.
  • Ввести пільги, що забезпечать ефективну діяльність представників МВС, МНС та інших надзвичайних та спеціальних служб. Не менш актуальне питання щодо пільг інвалідів і пенсіонерів. Можливість швидко прибути на місце події, не маючи власного транспорту і мінімум бензину на службовому, є дуже важливим аспектом для спеціальних служб, не тільки в нашому місті, а й в усьому світі. Розкриття злочинів часто залежить від того, що слідчий ходить до різних людей та в організації, а дільничний здійснює профілактику злочинів, проводячи бесіди не лише на робочому місці, що призводить до гальмування процесу розкриття та попередження злочинності. Деякі пенсіонери та інваліди іноді навіть не можуть, здавалося б на перший погляд, так елементарно та просто-оформити грошову компенсацію, їм необхідна допомога місцевої влади, щоб зробити проїзд повністю безкоштовним, як це вже ефективно діє в багатьох містах країни, що дбають про своїх мешканців.
  • Створити більш сприятливі умови для бізнесу і підприємств, що збільшить кількість робочих місць.

Зараз майбутнє Дніпропетровська в Ваших руках. І в Ваших силах зробити так, щоб нащадки могли з гордістю сказати це моє рідне місто, адже не дарма говорять: “людина-коваль свого сщастя”! Тож все залежить від Вас!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org