Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Ткаченко Євгеній Леонідович

Ткаченко Євгеній Леонідович

Ткаченко Євгеній Леонідович

Одномандатний виборчий округ 36
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7477 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 3 серпня 1972 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, директор, ПП фірма "Патріарх", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 36 одномандатному виборчому округу

Ткаченка Євгенія Леонідовича 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я, як кандидат  в народні депутати України  від партії «УДАР» маю намір змінити українську політику в  інтересах суспільства відповідно до європейських стандартів.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Павлоградського  регіону та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової інспекції, прокурора, суддю.

Ініціювати законопроект про забезпечення конституційних прав  громадян України

  • Запровадити механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей;
  • Створити механізм жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів;
  • Запровадити сувору персональну відповідальність державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів;

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Розробити та впровадити в життя програму профiлактики наркоманiї серед дiтей та пiдлiткiв наших мicт i селищ.

Створити нові та активізувати роботу діючих соціальних центрів з роботи з молоддю.

Першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт;

Зміцнити   систему   соціального   захисту   дітей-сиріт   та малозабезпечених сімей;

Завершити перехід до професійної армії.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

Вирішити на державному рівні питання про повну утилізацію відходів ядерного походження та повної ліквідації ядерного полігону у м. Павлограді, заборонити проведення утилізації ядерного палива та вибухових робіт на хімзаводі «Південьмашу».

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ.

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org