Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Тімофєєв Євген Олександрович

Тімофєєв Євген Олександрович

Тімофєєв Євген Олександрович

Одномандатний виборчий округ 25
Партія, що висунула Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8385 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 273 від 11.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 квiтня 1980 року в місті Новосибірськ, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПАТ "ЛунаПак", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!".

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 25

Тімофєєва Євгена Олександровича

Ми з Вами живемо і працюємо в одному з найбільших і найбагатших регіонів нашої Батьківщини. Наш регіон багатий природними ресурсами. Але самий головний його ресурс – це ми, його жителі. Серед нас багато освічених і талановитих людей, фахівців високого рівня, здатних на творчий порив, на втілення своєї мрії.

Кілька років тому ми повірили купці базік, які говорили красиві і розумні слова, і довірили їм державну владу. Отримавши владу, вони відразу забули свої обіцянки і почали використовувати владу у власних корисливих цілях, зовсім забувши про своїх виборців.

Такому стану справ треба покласти край. Наведемо лад в країні і окрузі разом!

Владу потрібно реформувати

Відтворити систему особистої та колективної відповідальності чиновників

Несумлінних чиновників до відповіді! Вистачить беззаконня бюрократів! Посилити контроль над виконанням своїх обов'язків чиновниками всіх рівнів, дотриманням законності дій і рішень, які проводяться владними органами. Створити систему, яка буде сприяти запобіганню зловживанню владою, та забезпечить невідворотність покарання за допущену недбалість, викликану як дією, так і бездіяльністю як окремих чиновників, так і їх колективу.

Де таке можливо – впроваджувати принцип «єдиного вікна», щоб виключити біганину громадян з численних інстанціях і кабінетах.

Залучити населення до управління територіями

Стимулювати розвиток місцевого самоврядування через проведення широкої роз'яснювальної роботи з населенням. Реалізувати систему зворотного зв'язку органів влади з громадянами, використовуючи можливості Інтернету.

Забезпечити високі соціальні стандарти життя громадян

Необхідно створити державну програму з кардинального поліпшення якості життя громадян, незалежно від віку та соціального статусу. В першу чергу програма повинна торкнутися найменш захищених категорій громадян – лікарів і вчителів, багатодітних сімей, пенсіонерів. Розробити і реалізувати ряд проектів, спрямованих на надання додаткового медичного і соціального забезпечення таким категоріям громадян.

Змінити соціальну політику

Відтворити систему патріотичного виховання молоді

Стимулювати створення структур патріотичного виховання молоді через систему додаткових грантів, що виділяються з бюджету. Відродити структури ДОСАФ, створити школу юних космонавтів і авіаторів, відродити систему науково-технічної творчості молоді.

Поліпшити демографічну ситуацію

Стимулювати народжуваність і підвищення освітнього рівня молоді. Відновити системи дитячого дошкільного та позашкільного виховання. Збільшити кількість ясел і дитячих садків.

Забезпечити ефективність економіки

Розробити і впровадити цільові програми кредитування та лізингу

В рамках цільових програм надавати:

  • безвідсоткові цільові довгострокові кредити (або лізинг) промисловим підприємствам на оновлення виробничих фондів: будівель, споруд, обладнання;
  • пільгові (зі зниженою відсотковою ставкою) цільові довгострокові кредити громадянам на придбання першого житла.
  • Надати можливість кожному почати бізнес з нуля.
  • Навести жорсткий порядок у ЖКГ та енергетиці
  • Посилити контроль над ціноутворенням в системі ЖКГ і вартістю енергоносіїв.
  • Посилити контроль над витратою коштів бюджетів усіх рівнів, які направляються на дорожнє будівництво та благоустрій територій.
  • Створити умови для кількісного і якісного зростання послуг, що надаються на територіях незалежно від місця розташування, забезпечити їх рівну доступність для громадян.

Тільки енергійна і постійна робота може змінити ситуацію. Саме цим я маю намір зайнятися в разі обрання мене депутатом Верховної Ради України. Проголосувавши за мене, Ви надаєте шанс собі і своїм дітям на краще майбутнє.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org