Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Тіпко Григорій Васильович

Тіпко Григорій Васильович

Тіпко Григорій Васильович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9327 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 2 липня 1948 року в селі Новий Ропск Климівського району Брянської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня, нагрівальник металу колесопрокатного цеху, ВАТ "Інтертайп", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України по 24 одномандатному виборчому округу

Тіпко Григорія Васильовича

Дорогі земляки!

Ми з Вами живемо і працюємо в красивій і багатій природою, ресурсами країні. Але головне її багатство – це наші люди – талановиті, працелюбні.

Чому ж ми живемо так погано? Чому закриваються одне за одним колись знамениті підприємства? Мільйони кваліфікованих робітників викидаються на вулицю. А ті, що залишаються працювати у нових власників-олігархів – німі і безправні, бо кожної миті можуть бути звільнені. Чому наші будинки, двори, вулиці роками не ремонтуються? Чому більшість з нас на свої зарплати і пенсії не зможуть купити собі квартиру НІКОЛИ?

Відповідь на ці та багато інших питань очевидна. Два десятиліття назад ми повірили купці щебетунів та безвідповідальних мрійників, які обіцяли нам райське життя в самостійній Україні. Вони і досі з комфортом сидять у Верховній Раді, позують перед камерами на всіляких ток-шоу. Вони і тепер знаходяться в стані війни зі всіма. І тепер, коли країна майже доконана їхніми помаранчевими революціями, чварами, брехнею про казкові лікарні майбутнього. У них в ходу слова: демократія, свобода, але самі вони використовують владу у своїх власних корисливих справах.

Цьому всьому треба покласти кінець. Наведемо порядок у владі разом. Для цього вважаю за необхідне здійснити ряд дій по реформуванню влади, що цілюще вплинуть на життя людей.

Під час виборів ми відмовляємо в довірі депутатам, що засідають в Раді роками. Мотив – стан справ в країні не покращився. А ми будемо судити політиків не по словах, а по ділах.

В умовах зговору роботодавців-багатіїв з профспілками, приймаємо Закон про відродження повноважень рад трудових колективів, яким надається право контролю за прозорістю виплати зарплат, створення безпечних умов для праці найманим працівникам. Порушникам – статті законів аж до конфіскації майна.

Приймаємо низку законів, що унеможливлять страхітливе  розшарування людей за рівнем доходів. Різниця в зарплатах білих комірців, чиновників, депутатів і працівників, ветеранів праці, яку допустила слабка влада – прямий шлях до соціального вибуху.

Запроваджуємо декларування витрат вищих посадовців, депутатів, чиновників всіх рівнів та їх найближчих родичів. Заяви, що це недемократично – не більше, як облуда. Життя мільйонів людей, яким нема що їсти, у яких нема за що купити ліки – не менш  вартісне, ніж інтереси невеликого прошарку суспільства.

З метою подолання корупції розсекречуємо закриті витратні статті бюджету, признаємо нелегітимними всіх таємні укази, підзаконні акти, постанови і розпорядження (крім тих, що стосуються оборони і національної безпеки).

Вносимо зміни в регламент роботи Верховної Ради:

  • відсутність в сесійній залі депутата без поважної причини – прогул. Якщо їх декілька – звільнення згідно чинного законодавства;
  • голосування картками «за того парня» кваліфікується як фальсифікація і карається згідно чинного законодавства;
  • скорочення витрат на утримання народних обранців всіх рівнів. В злиденній країні купувати малину для їдалень чиновників за 600 гривень – непотребство і проти заповідей Божих;
  • відсторонення від бізнесу представників великого бізнесу. Їхня майже стовідсоткова відсутність на засіданнях свідчить, що вони дуже зайняті своїм збагаченням люди;
  • обмеження депутатського імунітету у випадку виникнення кримінальної відповідальності; 
  • забезпечення ефективної громадської, а не номінальної антикорупційної експертизи законодавчих і нормативних актів державних органів.

Лише змінивши характер дій влади, ми отримаємо можливість вирішувати нагальні питання роботи, зарплат та пенсій, духовного та культурного розвитку наших дітей. Держава має бути слугою громадянина, а не його рабовласником.

З повагою, Тіпко Григорій Васильович.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org