Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Тітов Євген Михайлович

Тітов Євген Михайлович

Тітов Євген Михайлович

Одномандатний виборчий округ 30
Партія, що висунула Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8403 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 273 від 11.08.2012
Відомості про кандидата народився 1 квiтня 1971 року в місті Дніпрорудне Васильківського району Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Пром-Пол", член Партії Наталії Королевської – "Україна – Вперед!", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!".

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА У ДЕПУТАТИВ ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ №30

Тітова Євгена Михайловича

Шановні!

Маючі намір стати народним  депутатом Верховної Ради України я, Тітов Євген Михайлович, маю намір відстоювати інтереси громадян – громадян праці, матерів, пенсіонерів та всіх мешканців міста Дніпродзержинська.

Зважаючи на те, що самостійній Україні 20 років, і наша держава має дійсно скарб – це наші люди, прості пересічні Українці, маючи родючі землі та в достатній кількості запаси сировини для розвитку наших підприємств, за цей час  значного покращення добробуту наших громадян не відбулося.

Є на те відповідь – це ті керівники, які керують нашою державою.

Чому вони так роблять? Тому що, дбаючи про себе вони забули про нас.

В разі обрання мене народним депутатом – я всі свої сили направлю на вирішення наступних питань:

  1. Рівність всіх перед законом. Виконання законів є основою формування моральної людини і забеспечує згуртованність народу.
  2. Родина – забеспечення гідними умовами праці та побуту.
  3. Освіта – повинна відповідати сучасним вимогам і бути доступною.
  4. Праця і оплата праці – мінімізація безробіття, зменшення податків(скасування деяких),впровадж законів що забеспечують пільги підпємствам з іновац. технологіями виробництва та стратегічним підприємствам.
  5. Медецина – забеспечення безкоштовного лікування для дітей та пенсіонерів, інвалідів, та забеспечення ефективного лікування працездатного населення за рахунок страхової медецини.


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org