Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Турчин Леонід Аркадійович

Турчин Леонід Аркадійович

Турчин Леонід Аркадійович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7618 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 9 липня 1946 року в місті Ташкенті, Узбекистан, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління–генеральний директор, ПАТ "Науково-виробниче обєднання "Созидатель", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 29

Турчина Леоніда Аркадійовича

Кожен українець має право жити в гідній країні. Обов'язок держави - захищати життя людини, і забезпечувати належні умови для життя.

Для багатьох громадян України гостро стоїть питання із забезпеченням житла. Я вважаю, що для повноцінного життя та розвитку країни, необхідно, перш за все, забезпечити житлом нужденних. Житло в Україні має бути доступним.

Необхідно звільнити будівельників від додаткових відрахувань і платежів, які не несе жодна інша галузь і які складають 50% собівартості будівництва. В такому разі житло відразу стане вдвічі дешевше для населення.

Інвестувати в будівництво - значить не тільки гарантувати житло українцям, а й забезпечувати роботою сотні тисяч людей. Будівельна галузь - локомотив економіки.

Першочергове завдання держави - забезпечувати виконання на місцях прийнятих законів. Закони повинні виконуватися як владою, так і всіма громадянами.

Держава повинна:

- Вкладати інвестиції в стратегічно-важливі галузі економіки;

- Дати можливість вільно розвиватися малому і середньому бізнесу. Я виступаю за зменшення податкового навантаження. Спрощення податкової системи і зниження основних податків, що дозволить зробити перший крок до поліпшення інвестиційного клімату в країні і виведення бізнесу з тіні;

- Виконувати соціальні гарантії перед народом України.

Політика в Україні повинна бути відкритою, чесною, прозорою, спрямованою на благо народу.

Українці повинні, нарешті, повірити владі. Кожен громадянин нашої країни повинен бути впевнений у завтрашньому дні. Політика повинна приносити користь не елітним верхівках країни, а абсолютно кожному українцю.

Український народ повинен бачити, що влада на їхньому боці. Все що не робиться, повинно робитися на благо народу України.

Нашу країну багато разів хотіли поділити на Захід і Схід. Але ми повинні зрозуміти, що сила наша в єдності. Наші розбіжності повинні піти в минуле. У нас занадто багато справ, які ми зможемо зробити тільки спільно. Ми всі українці. Незалежно від національності та віросповідання, незалежно від місця народження і політичних поглядів. Українець - це людина, яка любить Україну.

Україна - молода країна. Їй необхідний досвідчений лідер, який зможе дати поштовх для розвитку економіки та промисловості, який зможе грамотно і раціонально використовувати національні багатства країни.

У мене великий життєвий досвід. З висоти прожитих років я сміливо можу судити, як повинні вирішуватися ті чи інші питання в країні. Я вірю, Україну чекає процвітання й успішне майбутнє.

Справа мого життя - будівництво. Моя мета: відбудувати Україну, зробити її комфортною для життя, вигідною для ведення бізнесу і красивою для відпочинку.

Ми повинні залишити багату країну нашим майбутнім поколінням. Я вважаю, що головною метою, яка об'єднає український народ, має стати соціально-економічний розвиток. Коли забезпечений громадянин пишатиметься життям і роботою в своїй країні. Я знаю, Україна стане сильною!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org