Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Туровська Ірина Львівна

Туровська Ірина Львівна

Туровська Ірина Львівна

Одномандатний виборчий округ 32
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8187 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 286 від 11.08.2012
Відомості про кандидата народилася 28 серпня 1964 року в місті Мічурінськ Тамбовської області, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Партії Наталії Королевської – "Україна – Вперед!", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата у депутати

 в одномандатному виборчому окрузі №32

Туровської Ірини Львівни

Я глибоко переконана, що людина може ефективно займатися тільки тим, що знає, віддавати іншим тільки те, що придбав протягом життя, то чому його навчили батьки, чому він навчився сам....

Я - підприємець. Я знаю, як в Україні створюються робочі місця і як важко працювати бізнесу. Тому я в першу чергу буду підтримувати підприємництво - як основу економіки країни. Я буду добиватися:

 • Збереження та вдосконалення спрощеної системи оподаткування;
 • Зниження ставки єдиного соціального внеску до 18%;
 • Скасування податку на додану вартість, як найбільш корумпованого податку;
 • Зниження кількості податків до 5-7 з одночасним посиленням відповідальності за умисне ухилення від сплати податків.
 • А самими пріоритетними завданнями в економічній сфері вважаю:
 • Детінізацію української економіки;
 • Введення податку на операції з офшорами.

Я - громадський діяч. І основна моя мета - жорсткий контроль громадянського суспільства над системою влади. А для цього я ставлю перед собою такі завдання:

 • Домогтися прийняття нового дієвого закону про референдуми;
 • Законодавчо закріпити відповідальність депутатів перед виборцями;
 • Скасувати депутатську недоторканність;
 • Домогтися скорочення числа депутатів Верховної ради;
 • Сприяти максимальної автоматизації сфери управління;
 • Створювати умови для поетапного скорочення чиновницького апарату;
 • Законодавчо закріпити жорстку відповідальність за доведене судом корупційне діяння держслужбовця і працівника правоохоронних органів: позбавлення всіх пільг, надбавок до пенсії, права займати посаду.

Я дуже рано втратила батьків. Я знаю, що таке, коли дитина позбавлена материнської любові. Тому соціальні дитячі програми - невід'ємна частина моїх устремлінь і планів. А ще я переконана, що особистість людини формує сім'я. Тому я докладу всі свої сили, що б:

 • Розвивалася система сімейних дитячих будинків;
 • Законодавчо закріпити протидії насильству в сім'ї, посилити відповідальность за це;
 • Створити програми соціальної підтримки сімей, які опинилися в скрутному становищі;
 • Створити музей МАТЕРІ в Кривому Розі.

Я - спортсменка. Я переконана, що спорт - це не тільки здорове тіло. Спорт - це ще й сильний дух, і зайнята захоплена молодь, а значить майбутнє української нації. Тому я буду всіляко сприяти розвитку і підтримки «малого» спорту в Україні, і в першу чергу в Кривому Розі: невеликих шкільних стадіонів, доступних жителям мікрорайонів, громадських спортивних клубів та секцій міста, максимальному залученню криворіжців в спортивний рух.

Я - жінка. Я переконана, що жінки - самі мудрі, самі гнучкі, комунікабельні політики в світі. Тому моя мета - збільшення числа жінок у Верховній раді та уряді.

Але всі ці завдання виконати буде не реально, якщо не зробити головного - не зламати існуючої політичної системи. І як один з найважливіших кроків у цьому напрямку я бачу реформування судової системи: запровадження суду присяжних, системи прецедентного права. Викорінення ж корупції - найважливіше і невідкладне завдання. Але воно здійснимо тільки в одному випадку - якщо відбудеться повна зміна політичної еліти, яка очолює цю корупцію. Тільки коли в політику прийдуть нові амбітні люди, які знають сподівання народу, що мають політичну волю протистояти знищенню країни, це стане можливим. Такі нові люди, як я і мої колеги по проекту «Народний список». Я така ж, як ви. Я не тільки знаю ваші проблеми, я, так само як і ви, живу в них. Я їжу в тих самих маршрутках, стою з вами в одних чергах, стукаю в ті ж чиновницькі кабінети. Зв'язок між нами міцний і не надуманий. Я - одна з вас. Я - це ви.

І я знаю - у нас з вами все неодмінно вийде. Тому, що я, перш за все, вірю в Україну - в єдину, сильну європейську країну. Я вірю в вас, дорогі українці! Я вірю в себе.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org