Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Туровська Ірина Львівна

Туровська Ірина Львівна

Туровська Ірина Львівна
Одномандатний виборчий округ 32
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-15675 від 04.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 859 від 08.09.2014
Відомості про кандидата народилася 28 серпня 1964 року в місті Мічурінськ Тамбовської області, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в депутати Верховної Ради

Туровської Ірини Львівни

Головне завдання депутата Верховної Ради – законодавчо створювати такі умови життя, щоб громадянам нашої України було зручно і комфортно жити, щоб зростав їх добробут, щоб  була можливість працювати,  відпочивати та жити повноцінним життям, з вірою в майбутнє ростити і виховувати дітей.

Я - громадянка України! Це горде звання я заслужила багаторічним системним протистоянням корумпованій місцевій владі, активною участю в Податковому Майдані, участю з перших днів в революції Гідності в зимку 2013-2014 року. Тому вважаю, що сьогодні я здобула право говорити  від вашого імені, шановні виборці.

Я - громадський діяч. Переконана, що тільки жорсткий системний контроль суспільства над владою –єдиний шлях збереження України, як демократичної держави!

Тому  ставлю перед собою наступні завдання:

1.Перезавантаження влади на всіх рівнях, недопущення у владі «колишніх», а також тих, хто під масками патріотів розігрує проплачені сценарії. Тож найбільш важливим питанням на сьогоднішній день - є люстрація! 

2.Законодавчо закріпити відповідальність депутатів перед виборцями, скасувати депутатську недоторканість та впровадити механізм відкликання депутатів виборцями!

3.Подолання  корупції та чиновницького свавілля,  бо саме це є запорукою побудови нового громадського суспільства та стабільної економіки.

4.Закон про реабілітацію та державні гарантії соціального захисту військових, їх родин, які приймали участь у АТО.

5.Децентралізація влади, проведення адміністративно-територіальної реформи, розширення прав та повноважень територіальних громад, скорочення витрат на забезпечення місцевих рад.

Я – підприємець, тому  підтримуватиму дрібний та середній бізнес, як запоруку виведення економіки України з кризи:

1.Спрощення системи оподаткування та лібералізації податкового законодавства взагалі.

2.Зниження кількості податків до 5-7 з одночасним посиленням відповідальності за ухилення від сплати.

3.Зниження ставки єдиного соціального внеску до 18%.

Вважаю, що надійний соціальний захист, пенсійного та соціального забезпечення можуть бути можливими лише в економічно стабільній державі:

1.Удосконалення законів про залучення інвестицій в економічний сектор для створення нових робочих місць.

2.Відновлення державних підприємств.

3.Розробка та впровадження законів з енергетичного захисту населення, зниження комунальних тарифів.

4.Спрощення земельного законодавства.

Я - криворіжанка. Я безсумнівно буду захищати інтереси нашого регіону:

1.Сприяти розв’язанню поточних проблем містян:

 створення нових робочих місць, особливо для жінок;

 викорінення корупції в органах місцевого самоврядування;

2.Вести нещадну боротьбу з «п’ятою колоною»! Викорінення чиновницького свавілля на місцевому та державному рівнях!

 Я буду усіляко сприяти розвитку незалежних ЗМІ в місті.

3.Запроваджу створення громадської ради для консолідації зусиль депутатів всіх рівнів  та громадськості.

Я - спортсменка. Тому я буду всіляко сприяти розвитку «малого» спорту, і в першу чергу в Кривому Розі: підтримувати створення громадських спортивних клубів та секцій міста, максимальне залучення криворіжців в спортивний рух.

Я  рано втратила батьків і знаю, що таке, бути з дитинства позбавленої батьківської любові. Моральна і матеріальна дискримінація дітей з неповних сімей – кричущий факт бездіяльності держави!

Підтримка батьків, які одноосібно виховують своїх дітей, повинно вирішуватись на рівні держави:

1.Впровадити скеровані соціальні проекти на підтримку молодих сімей. Обов’язкова психологічна просвіта для людей які займаються вихованням дітей, як рідних так і під опікою.

2.Законодавчо закріпити можливість протидії насильству в родині, посилити відповідальність за сімейні злочини, розробити та закріпити програму захисту жінок від сімейного насильства, тощо…

Я – жінка і переконана в тому, що жінки - мудрі, гнучкі, комунікабельні та толерантні політики. Тому моя мета - збільшення числа жінок у Верховній Раді та уряді.

Як майбутній депутат Верховної  Ради вважаю, найперше завданне– це  початок відбудови економіки держави!

Тільки з приходом у політику нових патріотичних людей, які поділяють сподівання народу та мають політичну волю протистояти знищенню країни, буде початком відродження держави.

Це наші спільні проблеми - я, так само як ви, живу в них: їжджу в маршрутках, по тим самим розбитим дорогам, стою в чергах, стукаю в чиновницькі кабінети.

Зв'язок між нами міцний і не надуманий!

Я - одна з вас! І я стану вашим голосом - голосом КРИВОРІЖЦІВ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org