Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Твердохліб Олександр Миколайович

Твердохліб Олександр Миколайович

Твердохліб Олександр Миколайович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22438 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1696 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народився 3 травня 1980 року в селі Сковородинівка Золочівського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Сковородинівка Золочівського району Харківської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

Твердохліба Олександра Миколайовича

Шановні земляки, наша країна - одна з найбагатших за природними, економічними та людськими ресурсами держав Європи. Але всеохоплююча криза та системна деградація за останні десятиріччя завдали Україні суттєвої шкоди. Сьогодні в Україні зруйновано економіку, сільське господарство в глибокому занепаді, народ знедолений та деморалізований.

Щоб переломити цю негативну тенденцію я вирішив балотуватись у народні депутати. Головним вважаю підвищення життєвого рівня громадян, консолідацію суспільства, посилення ролі і повноважень місцевого самоврядування.

Для цього потрібно:

- Суттєво розширити права місцевих громад.

- Законодавчо встановити пріоритет створення робочих місць на селі, розвитку в сільській місцевості малого і середнього бізнесу, сільськогосподарських кооперативів.

- Забезпечити селянам можливість продажу сільськогосподарської продукції  за ринковими цінами.

- Розробити та подати на ухвалення державну програму де передбачити пільги підприємствам, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність в сільській місцевості.

- Законодавчо підвищити заробітну плату вчителям, лікарям, іншим працівникам бюджетної сфери, які працюють у сільській місцевості, до рівня – не менше двох мінімальних заробітних плат.

-  Розробити та подати на ухвалення державну програму розвитку інфраструктури в сільській місцевості (ремонт доріг, водогонів, каналізаційних мереж, освітлення вулиць, газифікацію тощо).

- Прийняти рішучі кроки для підтримки медичних закладів в сільської місцевості. Не допустити подальшого скорочення медичних закладів на селі. За якістю сільська медицина не повинна поступатись міський.

- Забезпечити належне фінансування державних програм відродження української мови та культури.

Пріоритетним напрямком моєї діяльності стане особистий діалог з жителями районів округу. В кожному районі працюватиме громадська приймальня, в якій я особисто вестиму прийом громадян.

Я обіцяю щоквартально звітувати перед виборцями про свою діяльність у парламенті. Зокрема, про вирішені проблеми конкретних жителів округу.

Для реалізації цієї програми обіцяю вам, дорогі земляки, ефективно співпрацювати з усіма прогресивними політсилами у майбутній Верховній Раді України!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org