Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У 28 окрузі до роботи в ДВК масово подалися працівники великих підприємств

У 28 окрузі до роботи в ДВК масово подалися працівники великих підприємств

У 28 окрузі до роботи в ДВК масово подалися працівники великих підприємств

Охочими працювати в дільничних виборчих комісіях на 28 окрузі вирішили стати не лише працівники бюджетної сфери – вчителі, соціальні працівники –  але й працівники великих акціонерних підприємств. Так, в комісіях працюють 211 вчителів Ленінського району, 37 працівників Територіального центру соціального обслуговування Ленінського району, 43 члени комісії є працівниками ПАТ «Дніпроважмаш», 35 - ВАТ «Дніпропетровський трубний завод», 62 - ПАТ "ЄВРАЗ - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського" і 92 члени комісії представляють Державне підприємство «Науково виробничий комплекс «Електровозобудування».  Майже всі  вищезгадані члени ДВК були подані від партій, про які виборець ніколи не чув і, певно, не почує в подальшому.  Більш того, вони складають більшість у всіх комісіях і голосують одностайно.

Олександр Шабанов, член окружної виборчої комісії №38 від фракції "Блок Юлії Тимошенко" – "Батьківщина" вважає, що фактично подання від таких маловідомих партій, які складають ¾ від загального складу комісії здійснено за вказівкою представників провладної партії. Олександр Петрович припускає, що керівників підприємств змусили пожертвувати своїми працівниками для «забезпечення проведення демократичних і прозорих виборів».

Завантажити таблицю формування ДВК© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org