Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У День голосування прихована агітація кандидатів залишилась у м. Кривий Ріг.

У День голосування прихована агітація кандидатів залишилась у м. Кривий Ріг.

У День голосування прихована агітація кандидатів залишилась у м. Кривий Ріг.

У м. Кривий Ріг 25.05.2014 залишилась прихована агітація кандидатів  П. Порошенка та В. Коновалюка у вигляді білбордів та сітілайтів.

Відповідно до п. 17 ст. 64 Закону України про вибори Президента України, публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

Відзначимо, що інформацію про зафіксовані порушення під час виборчої кампанії, зокрема, і в день голосування, ОПОРА оприлюднює в режимі реального часу на Мапі порушень: http://map.oporaua.org/© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org