Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровській області Анатолій Гриценко розповів про свої головні задачі на посту президента

У Дніпропетровській області Анатолій Гриценко розповів про свої головні задачі на посту президента

У Дніпропетровській області Анатолій Гриценко розповів про свої головні задачі на посту президента

У Дніпропетровську відбулася прес-конференція кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка. Кандидат повідомив про завдання, які він бачить для себе на цій посаді.

Перші та найголовніші завдання – це безпека населення та стабілізація економіки.

«У країні глибока економічна криза - долар підвищився до 12,5 грн., бензин - до 15 грн., зростають ціни на життєво необхідні ліки та ін. При цьому ми не бачимо рішучих кроків щодо люстрації та подолання корупції. Друга проблема - це військова загроза. Навколо наших кордонів стоять російські війська. Тому я бачу для себе два головних завдання на посту Президента. Це забезпечення безпеки населення і країни та вирішення економічних проблем. Якщо не вирішити питання безпеки, інші не будуть мати ніякого значення» - повідомив Гриценко.

До того ж, кандидат висловив глибоку критику діючої влади. Зокрема, звинуватив виконуючого обов'язки президента Олександра Турчинова у тому, що той не зміг забезпечити безпеку держави, і саме тому має піти.

Кандидат також висловив свою думку щодо повернення Криму Україні. На відміну від інших кандидатів, які як один обіцяють українцям повернення Криму військовим шляхом, Гриценко впевнений, що на даний момент це дуже небезпечно. Перш за все треба подумати про колосальні жертви з обох сторін, які є неминучими. Саме тому, він вважає такий шлях неможливим. І заявив, що Україна поверне собі Крим, коли Путіна не буде при владі.

У заключному слові Анатолій Гриценко наголосив про те, що треба якомога швидше провести децентралізацію влади в Україні.

«Питання децентралізації влади сьогодні як ніколи актуальні. Тому я голосував проти перенесення дати подання нової Конституції з 15 квітня на 15 травня. У новій редакції якраз і йдеться про передачу ресурсів і повноважень місцевому самоврядуванню, туди, де живуть люди. Щоб не було потреби ходити до Києва з простягнутою рукою і просити грошей на ремонти шкіл, доріг, лікарень і пр. Необхідно передати ресурси і повноваження влади на місцях. Тоді люди будуть відчувати, що влада в Києві значно менше на них впливає» - сказав він.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org