Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровській області розпочалася агітаційна кампанія на підтримку Ляшка

У Дніпропетровській області розпочалася агітаційна кампанія на підтримку Ляшка

У Дніпропетровській області розпочалася агітаційна кампанія на підтримку Ляшка

Нещодавно у Дніпропетровській області, зокрема у Дніпропетровську та Дніпродзержинську стартувала агітаційна кампанія кандидата у Президенти Олега Ляшка.

По усьому місту рясніють білборди із зображенням кандидата на Кримській передовій із написом «Я верну Украине Крим!».

«Своїм завданням на перший президентський термін бачу звільнення України від «паразитів»: сепаратистів, казнокрадів, корупціонерів і окупантів. Я поверну Україні Крим! Крим буде нашим! А моє стратегічне завдання - створення держави, у якій кожна людина матиме роботу, гідну зарплату і впевненість у завтрашньому дні. Це дозволить перетворити Україну в одного з світових економічних і геополітичних лідерів», - заявив Олег Ляшко на своєму офіційному веб-сайті. Наразі невідомо, коли кандидат завітає до Дніпропетровщини, щоб особисто поспілкуватися з виборцями.

Однак, як і в інших регіонах, зокрема на Вінничині, на білбордах на підтримку політика відсутні вихідні дані, що є порушенням. Відповідно до статті 59 ч. 3 Закону "Про вибори Президента України", «Друковані матеріали передвиборчої агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідного кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск та замовника відповідних матеріалів».

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org