Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську, агітуючи, кандидати порушують правила благоустрою міста

У Дніпропетровську, агітуючи, кандидати порушують правила благоустрою міста

У Дніпропетровську, агітуючи, кандидати порушують правила благоустрою міста

У виборчих округах м. Дніпропетровська кандидати агітують в місцях заборонених правилами благоустрою міста. Блок П.Порошенка продовжує агітувати без вихідних даних.

На ліхтарних стовпах по вул. Набережна ім. Леніна від Фестивального причалу до готелю "Дніпропетровськ" (виборчі округи №26 та №27) розклеєно чимало наліпок з агітацією партій "Блок Петра Порошенка" та "Сильна Україна". Така агітація порушує Правила благоустрою території міста Дніпропетровська. Пункт 9 част. 2 статті 3.2.1: На об'єктах благоустрою міста забороняється: наклеювати або розміщувати в інший спосіб оголошення, рекламні, інформаційні та агітаційні плакати, афіші, листівки тощо у спеціально не призначених для цього місцях; розвішувати інформаційно-рекламні таблички на деревах, інженерному обладнанні, спорудах вулично-дорожньої мережі, огорожах тощо.

Аналогічні порушення іншими суб'єктами виборчого процесу вдалося зафіксувати на просп. Героїв. "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)", кандидати-мажоритарники в ОВО №27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. Включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) Світлана Єпіфанцева (самовисування, депутат Дніпропетровської міської ради, працює у громадській організації "Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива") та Борис Філатов (самовисування, заступник голови Дніпропетровської ОДА) також розмістили свою агітацію на ліхтарних стовпах.

Партія "Блок Петра Порошенка" у виборчому окрузі № 27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) розмістила величезний агітаційний банер на конструкції пішохідного мосту (комунальна власність, балансоутримувач КП "Дніпроавтоміст") в парку ім. Шевченка. Матеріал не містить вихідних даних.

Частина 24 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України": Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org