Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську майже 2000 виборців позбавлені права обирати

У Дніпропетровську майже 2000 виборців позбавлені права обирати

У Дніпропетровську майже 2000 виборців позбавлені права обирати

Мешканці селища Авіатор, що територіально належить до одного з районів міста Дніпропетровська, не внесені до списків на голосування на вибори районної ради. Таке рішення прийняла територіальна виборча комісія Бабушкіного району міста Дніпропетровська.

Річ у тім, що адміністративно-територіальний статус зазначеного населеного пункту вирішується вже більше 15 років. Влада намагається передати селище до Дніпропетровського району в Дніпропетровській області. Мешканці ж бажають залишатися в складі міста Дніпропетровська.

На сьогодні всі люди, згідно з реєстрацією, відносяться до Бабушкінського району міста Дніпропетровська. У Державному реєстрі виборців всі мешканці також зареєстровані в Бабушкінському районі міста Дніпропетровська, і до теперішнього часу брали участь у виборах депутатів ради саме цього району. Але зараз їх чомусь внесли до списків на голосування на посаду міського голови та депутатів міської і обласної рад, а от членів ради району, в якому люди мешкають, – їм забороняють обирати. Тож майже 2000 тисячі людей втратили право голосу.

Громадяни писали безліч запитів та скарг як до районної ТВК, так і до ЦВК. Але відповідь отримали від міської ТВК. Зазначена причина – межі селища не визначені, тому їх не включили до списків.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org