Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську Порошенко пообіцяв продати увесь свій бізнес

У Дніпропетровську Порошенко пообіцяв продати увесь свій бізнес

У Дніпропетровську Порошенко пообіцяв продати увесь свій бізнес

17 травня у Дніпропетровську на Європейській площі пройшла масштабна зустріч з виборцями кандидата у Президенти Петра Порошенка. Кандидата супроводжували політики Віталій Кличко, Юрій Луценко та довірена особа кандидата Микола Томенко. Їдучи до Дніпропетровська, Порошенко сподівався на щиру розмову з виборцями і пообіцяв, в разі перемоги на виборах, продати увесь свій бізнес, окрім 5 каналу, який, на його думку, відіграв важливу роль під час  революційних подіях в Україні.

Першим зі сцени виступив народний депутат Микола Томенко, який є  довіреною особою П. Порошенко. Томенко розповів про два передвиборних етапи, які їм довелось пройти.  Перший етап – це пряме перенесення виборів, другий - зрив виборів, якщо всі кандидати будуть по черзі знімати свої кандидатури, як це позавчора зробив кандидат у президенти від Комуністичної партії Петро  Симоненко. Нагадуємо, що це суперечить  виборчому законодавству, адже зняти свою кандидатуру з президентських перегонів  можна було не пізніше 1 травня.

«Ми не можемо повторювати помилки виборів 2004 та 2010 років. Якщо в першому турі ніхто не набере 50%+1 голос,  то в таку гру, як зараз, ми будемо гратись ще 3 тижні. Треба зробити так, щоб 25 травня ми не тільки провели вибори, а й завершили виборчі перегони. Восени ми пропонуємо провести дострокові вибори в парламент, а вже наступної весни - вибори в органи місцевого самоврядування. Ми можемо перезавантажити ситуацію в країні. Ми перемогли Гітлера, переможемо й Путіна», - заявив Томенко.

Далі до слова запросили лідера партії «УДАР» Віталія Кличка: «Сьогодні я приїхав, щоб бути з вами, допомогти в об'єднанні України. Щоб в Україні настала стабільність і спокій. Об'єднуватися ми маємо навколо цілісності, нам нічого ділити, насправді немає поділу на мови, вірю, що це все накручено нинішньою ситуацією в країні. Дехто просто дуже сильно зацікавлений в реванші, і тому сьогодні дуже важливо об'єднатися. Ми були на барикадах всі разом, а зараз почалася банальна боротьба за крісло. Ми зробили все, щоб виграти. Україна на грані війни, нам потрібно об'єднатися і боротися за європейські цінності. Я закликаю всіх вас прийти на вибори закінчаться вони або Україну ще 3 тижні буде штормити залежить від вас», - наголосив Віталій Кличко.

Заключне слово дісталось кандидату у Президенти Петру Порошенко. Політик одразу ж висловив дніпропетровчанам своє захоплення щодо їх патріотичності. Він розповів, що така велика кількість прапорів на вікнах, будинках, машинах дуже приємно вразили його, адже такої кількості прапорів, як у Дніпропетровську, не має навіть на Івано-Франківщині та Тернопільщині.

Кандидат у Президенти розповів про те що коїться на сході Україні, про те, як нападають на його людей, і висловив здивування, як Донецьк та Луганськ дожився до такої ситуації.

«Ми захистимо Україну. Ми готові все віддати, щоб жити в мирі. Ви задаєте питання, що таке жити по-новому? Жити по-новому - це жити безпечно, жити по-новому - це жити чесно! Щоб жити чесно, в першу чергу треба починати з себе. Жити по-новому - це жити безбідно. Треба запустити економіку, нанести удар по безробіттю, зруйнувати дах корупції! І все це нас очікує вже 26 травня. Жити по-новому - це жити вільно! Вся влада буде передана територіальним громадам, буде проведена децентралізація. Державна мова буде українська, але регіональна мова може бути хоч англійська - все залежить від вас. Досягти цього можна лише об’єднавшись. 26 квітня нарешті з’явиться верховний головнокомандувач, який зможе захистити Україну і сформувати військо», - заявив Петро Порошенко.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org