Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську поруч із виборчими дільницями проводиться агітація

У Дніпропетровську поруч із виборчими дільницями проводиться агітація

У Дніпропетровську поруч із виборчими дільницями проводиться агітація

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували ряд порушень у першій половині дня голосування у місті Дніпропетровськ, зокрема, підвіз виборців, агітацію поруч з дільницею.

В Ленінському районі Дніпропетровська поруч із виборчою дільницею № 121 436 (пров. Парусний, 3) спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА помітили жінку, яка проводить виборчу агітацію. Вона цікавиться у городян, за кого вони голосували, якщо відповідь влаштовує – рекомендує переказувати знайомим, щоб вони також віддавали свій голос за відповідних кандидатів.

А біля дільниці № 121217 у Жовтневому районі міста (вул. Мандриківська, 276) спостерігачі виявили підвіз виборців від партії «Відродження».

Крім того, там же спостерігачі побачили жінку, яка відмічає за списком виборців, котрі мали проголосувати за «Опозиційний блок». По факту порушення міліцією складено акт.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org