Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську поширюють листівки з чорним піаром проти Сергія Тігіпка

У Дніпропетровську поширюють листівки з чорним піаром проти Сергія Тігіпка

У Дніпропетровську поширюють листівки з чорним піаром проти Сергія Тігіпка

На Дніпропетровщині поширюють листівки з чорним піаром проти «Сильної України» Сергія Тігіпка. На матеріалах, навіть, зазначені вихідні дані.

17 жовтня в м. Дніпропетровськ, спостерігачі ОПОРИ виявили листівки схожі за дизайном на агітаційні матеріали Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», проте, карикатурні зображення С. Тігіпка та зміст свідчать про факт чорного піару. Основне гасло листівки «Сделай олигарху приятно». ОПОРА повідомляє, що подібні матеріали розповсюджують і в інших регіонах України (http://www.oporaua.org/vybory/zvity/article/6706-u-harkovi-agitujut-proty-sylnoji-ukrajiny)

Серед вихідних даних даної друкованої продукції зазначено, що замовником є «Политическая сила «Сильная Украина»», відповідальний за друк Витушкин Володимир Миколаевич, тираж складає 50 000 екземплярів. Особу В. Вітушкіна спостерігачам ОПОРИ встановити не вдалось.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org