Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську пошкодили білборди Опозиційного блоку

У Дніпропетровську пошкодили білборди Опозиційного блоку

У Дніпропетровську пошкодили білборди Опозиційного блоку

У Дніпропетровську щити з рекламою «Опозиційного блоку» були закидані чорною фарбою. А більшість політичних сил агітує без вихідних даних.

2 жовтня на території виборчого округу № 25 (Центр: місто Дніпропетровськ, Красногвардійський район. Включає: частина Амур-Нижньодніпровського району, Красногвардійський район міста Дніпропетровська) були зафіксовані зіпсовані білборди Політичної партії «Опозиційний блок». Зображення закидані чорною фарбою.

По округу 25 від «Опозиційного блоку» балотується Олександр Гордієнко – член Партії регіонів, заступник директора комунального закладу Дніпропетровської міської ради „Міський дитячо-молодіжний центр”. Раніше не балотувався, агітаційну кампанію ще не розпочав.

Варто також зазначити, що білборди з рекламою «Опозиційного блоку» не містять необхідних вихідних даних, що є порушенням виборчого законодавства.

Активно агітує нехтуючи статтями Закону і політична партія «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина» та Партія «Блок Петра Порошенка». Білборди з їх рекламною кампанією, також не містять вихідних даних.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org