Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську продовжується опалювальний сезон

У Дніпропетровську продовжується опалювальний сезон

У Дніпропетровську продовжується опалювальний сезон

 

    1 квітня 2015 року в приміщенні Дніпропетровської міської ради «Біла зала» відбулася пряма телефонна лінія проекту „Міська влада на прямому зв’язку ” на тему: «Про підсумки опалювального  сезону». На запитання мешканців відповідали керівники підприємств-постачальників тепла.

    У Дніпропетровську триває опалювальний сезон, найближчими днями тепло не відключатиметься до необхідного підвищення температури передбаченими нормами. Про це повідомили керівники теплопостачальних підприємств, сподіваємося, що це не першоквітневий жарт. «На сьогодні погодні умови не дозволяють відключати тепло в дитячих садках, школах, лікарнях та оселях дніпропетровців», - зазначив Микола Шипка. За словами керівників теплопостачальних підприємств, з оголошенням підвищення тарифів на тепло вони звернулися до Національної комісії регулювання електроенергетики з пропозицією до кінця нинішнього опалювального сезону нарахування здійснювати за тарифами, які діяли до 1 квітня.  «Поки що НКРЕКП не довело до теплопостачальних підприємств нові тарифи», - сказав Микола Шипка. 

   Під час прямої телефонної лінії керівники теплопостачальних підприємств повідомили дніпропетровцям, що разом із платіжними квитанціями від їх підприємств надходитимуть бланки декларації та заяви на оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. «Вже заповнені бланки необхідно буде надіслати до районних управлінь праці та соціального захисту населення для оформлення субсидії. Субсидія дозволить містянам менше сплачувати за  житлово-комунальні послуги, сподіваємося матимемо й меншу заборгованість», - сказав головний інженер комунального підприємства «Дніпропетровські міські теплові мережі» Віталій Ліпський.

   Усі директори теплопостачальних підприємств  додали, що по закінченню опалювального сезону мешканцям буде зроблено перерахунок за надані послуги залежно від температури, яка була в опалювальному сезоні. З припиненням подачі тепла кожне підприємство розпочне підготовку до наступного опалювального сезону. «На сьогодні вже розроблено план заходів, відповідно до якого проведемо ремонти технологічного обладнання, щоб вчасно розпочати наступний опалювальний сезон», - сказав директор комунального підприємства «Теплотранс» Сергій Кіт. 

    Послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплоенерго», «Коменергосервіс» і «Теплотранс». На сьогодні загальний борг населення цим підприємствам становить майже 323 мільйони гривень.

 

Головченко Вадим,

Громадянська мережа «ОПОРА»

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org