Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську продовжують розповсюджувати листівки із чорним піаром та без вихідних даних

У Дніпропетровську продовжують розповсюджувати листівки із чорним піаром та без вихідних даних

У Дніпропетровську продовжують розповсюджувати листівки із чорним піаром та без вихідних даних

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували розповсюдження листівок із чорним піаром та без вихідних даних із кандидатами у мери міста.

В агітаційних палатках кандидата в мери Дніпропетровська Олександра Вілкула, разом із іншим агітаційним матеріалом, розповсюджувались листівки з інформацією про теледебати кандидатів в мери без вихідних даних.

А на будинках по проспекту Гагаріна спостерігачі ОПОРИ побачили листівки із чорним піаром на кандидата в мери міста Бориса Філатова. Хто друкує цей матеріал невідомо, адже замовник та тираж відсутні.

Подібна ситуація із розповсюдженням виявлена і на площі Островського, в районі залізничного вокзалу Дніпропетровська. Там невідома жінка роздавала листівки з інформацією про політичні репресії. Вихідні дані на них теж не значились.

Офіційних коментарів від прес-служб обох кандидатів, стосовно розповсюдження вищезазначеного агітаційного матеріалу, прес-служба громадянської мережі ОПОРА поки що не отримала.

Нагадуємо, що згідно ч. 2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори»: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org