Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську розповсюджують листівки, які імітують виборчі бюлетені

У Дніпропетровську розповсюджують листівки, які імітують виборчі бюлетені

У Дніпропетровську розповсюджують листівки, які імітують виборчі бюлетені

12 листопада представники Громадянської мережі ОПОРА на одній із вулиць міста виявили розповсюдження агітаційного матеріалу, який візуально нагадує виборчі бюлетені та закликає «Поступи мудро».

Листівка виконана у кольорах виборчого бюлетеня. З одного боку, на листівках міститься коротка інформація про обох кандидатів в мери Дніпропетровська. На іншій стороні – заклик «Поступи мудро».

Автори тексту рекомендують: «Примушують голосувати за потрібного кандидата? Вимагають надати фотодоказ? Ссфотографуй свій «голос» на цій листівці та віддай вимагачам таку світлину».

Хто розповсюджує дані матеріали невідомо, листівки не мають вихідних даних.

Коментарів від прес-служб обох кандидатів з цього приводу прес-служба Громадянської мережі ОПОРА наразі не отримала.

Нагадаємо, згідно ст. 56 ч. 2 Закону України «Про місцеві вибори»:«Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org