Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську сплановано заходи до Днів сталої енергії

У Дніпропетровську сплановано заходи до Днів сталої енергії

У Дніпропетровську сплановано заходи до Днів сталої енергії

Як вже повідомлялось раніше, з 9 по 12 вересня у Дніпропетровську пройдуть Дні сталої енергії.  Урочистості розпочнуться з церемонії відкриття у Сесійній залі Дніпропетровської міської ради. Свято відбудеться за участі в.о. міського голови Г. Булавки, членів міської та обласної адміністрації, а також представників Асоціації енергоефективних міст України.

Протягом усіх днів проведення ДСЕ у Дніпропетровську буде проходити масштабна інформаційна кампанія з питань раціонального використання енергетичних ресурсів. У ній активну участь візьмуть члени Громадянської мережі ОПОРА. На Європейській площі волонтери будуть проводити роз’яснювальні роботи та роздавати довідкові постери з порадами про енергозбереження у побуті, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». У Жовтневому районі міста активісти розпочнуть інформаційну кампанію «Енергонезалежність».

10 та 11 вересня представники ОПОРИ проведуть ряд просвітницьких зустрічей у дошкільних та навчальних закладах, під час яких вони розкажуть дітям про прості кроки збереження світла і тепла.

Заклади освіти також долучатимуть дітей до участі в Днях сталої енергії. Так, в навчальних установах серед учнів пройде конкурс творчих робіт щодо збереження енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій, використання альтернативних джерел енергії.

11 вересня відбудеться велопробіг під девізом: «За чисте повітря!».

У приміщенні Дніпропетровської міської ради в п’ятницю, 11 вересня, фахівці відповідних організацій проведуть нараду-презентацію енергозберігаючих технологій. А на другому поверсі міськради працюватиме виставка енергоефективного обладнання.

«Дні сталої енергії – це чудовий привід для проведення масштабних просвітницьких робіт серед громадськості міста з питань енергоощадності. Ми сподіваємось, що ці чотири дні активної інформаційної кампанії та інших важливих заходів і подій вплинуть на свідомість громадян, певною мірою зменшать об’єми марнотратства енергетичних ресурсів», – підкреслив місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Зазначимо, що Дні сталої енергії у Дніпропетровську проходять у співробітництві з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

 

 

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Вадим Головченко

тел: +38 067 850 65 92© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org