Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську спостерігачів від ОПОРИ не пускають на виборчі дільниці

У Дніпропетровську спостерігачів від ОПОРИ не пускають на виборчі дільниці

У Дніпропетровську спостерігачів від ОПОРИ не пускають на виборчі дільниці

На двох виборчих дільцях у Дніпропетровську в АНД районі (№121093, вул.Калинова, 41) та Червоногвардійському районі (№121331,вул. Крамського, 12,) члени комісій не пускають спостерігачів від Громадянської мережі ОПОРА.

Мотивують недопущення простроченими посвідченнями. 

Зазначимо, що згідно постанови ЦВК №524, додаток 1, пункт №13, від 3 листопада, посвідчення спостерігачів від Громадянської мережі були подовжені, а, отже, є дійсними: «Довірені особи та офіційні спостерігачі кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости села, селища, що включаються до виборчого бюлетеня для повторного голосування, офіційні спостерігачі від громадських організацій, іноземних держав та міжнародних організацій продовжують здійснювати свої повноваження під час організації підготовки та проведення повторного голосування.

Відкликання, припинення повноважень та реєстрація довірених осіб і офіційних спостерігачів здійснюються відповідною територіальною виборчою комісією (офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій − Центральною виборчою комісією) в порядку, передбаченому Законом. Порядок реєстрації офіційних спостерігачів від іноземних держав,  міжнародних організацій на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ затверджено постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2015 року № 198».

Для вирішення ситуації на дільниці виїхала мобільна група від ОПОРИ.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org