Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську відбулася зустріч експерта з практичних порад енергоефективності в квартирах

У Дніпропетровську відбулася зустріч експерта з практичних порад енергоефективності в квартирах

У Дніпропетровську відбулася зустріч експерта з практичних порад енергоефективності в квартирах

22 квітня 2015 року о 18.00 відбулась зустріч експерта Громадянської мережі «ОПОРА» Вадима Головченко в приміщенні Дніпропетровської Національної Металургійної академії України з жителями найближчих до навчального закладу будинків та студентами гуртожитку, які виявивили бажання послухати лекцію на тему: «Практичні кроки енергоефективності у власній квартирі та заощадження коштів на комунальних тарифах».  На зустріч завітали близько 50 осіб, зацікавлених отримати необхідну інформацію.

 Жителям експерт розповів про необхідність бути відповідальними власниками своїх багатоквартирних будинків через механізм створення ОСББ та згуртовано вирішувати проблеми енерговитрат у будинку. Рекомендації були надані по утепленню будинків різними матеріалами, а також  по заміні ламп освітлення, встановленню лічильників, заміні склопакетів, ефективному використанню води, газу, тепла, електроенергії.  

 В рамках даного заходу було повідомлено, що розроблений План сталого розвитку міста Дніпропетровськ, в рамках якого потрібно спільними зусиллями зменшитися викиди СО2, що буде краще для здоров’я всіх жителів міста.

В кінці зустрічі мешканці отримали буклети з порадами, як зберегти тепло, брошуру з покроковим механізмом створення ОСББ та плакати з рекомендаціями з енергоефективності у власній оселі.

Між експертом ГМ «Опора» та учасниками зустрічі відбулась жвава дискусія та обговорення рекомендованих напрямків енергоефективності.

 

 

Головченко Вадим,

Громадянська мережа «ОПОРА»,

м.Дніпропетровськ

 

 



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org