Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську відбулось урочисте відкриття Днів сталої енергії.

У Дніпропетровську відбулось урочисте відкриття Днів сталої енергії.

У Дніпропетровську відбулось урочисте відкриття Днів сталої енергії.

9 вересня у сесійній залі Дніпропетровської міськради відбулося урочисте відкриття Днів сталої енергії.  Цього разу вони проходять під девізом «Збережи енергію – збережи Україну».  На заході були присутні представники виконавчих органів, середнього бізнесу, громадських організацій «Наш Дім» та ОПОРА, керівники комунальних підприємств, фахівці у сфері енергозбереження, голови ОСББ, ЖБК та ресурсних центрів, мешканці міста.

Офіційна частина розпочалась з виступу першого заступника міського голови Дніпропетровська Анатолія Крупського. Він повідомив присутнім, що основною метою заходу є підвищення проінформованості громади міста у необхідності  раціонального споживання ресурсів, механізмах енергозбереження, використанні альтернативних джерел енергії.

«В ці дні ми плануємо донести стратегію Плану дій сталого енергетичного розвитку міста всім верствам населення, починаючи з органів виконавчої влади і закінчуючи пересічними громадянами», - підкреслив  Анатолій Федорович.

Він розповів, що наразі місто потребує побудови системи енергоменеджменту і необхідної освіти у цьому. «До речі, щодо навчання, то з цього року в школах  з’явився факультатив з енергозбереження «Юний енергоаудит», - додав заступник мера.

Запрошений почесний гість, керівник Проекту USAID «Муніципальна  енергетична реформа в Україні» Ларрі Гуд зазначив, що для припинення страждань від непомірних платежів за енергоносії дніпропетровцям варто  припинити марнотратство ресурсів, встановити енергозберігаюче  обладнання, використовувати альтернативні джерела енергетики, провести реформи та створити міську енергоефективну систему, яка, в свою чергу, б вивільнила кошти на інші необхідні проекти. «Енергоефективність допоможе  краще організувати ваше життя!» - наголосив Ларрі Гуд

Після виступу доповідачів для присутніх в залі влаштували показ тематичних відеороликів і презентували інноваційні енергозберігаючі технології.

Коментуючи захід, експерт Громадянської мережі ОПОРА зазначив: «Для того, щоб допомогти державі у зменшенні імпорту енергоресурсів, необхідно перш за все виховати у свідомості громадян ощадного споживача, підвищити  рівень обізнаності  населення щодо механізмів і технологій енергозбереження, в цьому і полягає задача Днів с талої енергії - наблизити людину до усвідомлення відповідального ставлення в процесі використання енергоносіїв».                       

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org