Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську зі спецдільниці члени виборчої комісії винесли печатку

У Дніпропетровську зі спецдільниці члени виборчої комісії винесли печатку

У Дніпропетровську зі спецдільниці члени виборчої комісії винесли печатку

Зі спецдільниці дільниці № 121 104 (вул. Широка, 222), в АНД районі, голова та секретар дільничної комісії поїхали до ТВК здавати протоколи і прихопили із собою печатку виборчої комісії.

Голова комісії пояснила свої дії тим, що печатку ніде залишити, адже сейф, де вона мала зберігатись, у них забрали. Офіційний спостерігач Громадянської мережі ОПОРА викликав мобільну групу та склав акт про порушення. На дільницю викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадуємо, що згідно частини 11 статті 82 Закону України «Про місцеві вибори»: «Секретар виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до територіальної виборчої комісії, залишаються у приміщенні виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці територіальною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії, територіальної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні відповідної виборчої комісії».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org