Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську замість справжнього бюлетеня намагались вкинути листівку, яка його імітує

У Дніпропетровську замість справжнього бюлетеня намагались вкинути листівку, яка його імітує

У Дніпропетровську замість справжнього бюлетеня намагались вкинути листівку, яка його імітує

На виборчій дільниці №121 141 (вул. Єрмолової, 50) у Бабушкінському районі міста спостерігач Громадянської мережі ОПОРА помітив факт вкидання виборцем імітації бюлетеня.

Для усунення порушення голова комісії звернулась до представника правоохоронних органів, що знаходився біля дільниці. Він відмовився зайти до приміщення, мотивуючи тим, що не має на це права.

Порушника зупинити не вдалося, але його особа та місце проживання були встановлені. Близько півгодини потому представник поліції вирішив викликати оперативну групу, яка прибула на дільницю та поїхала з’ясовувати обставини за адресою виборця. Порушника привезли назад. Він зізнався, що це була суто його ініціатива і віддав голові комісії свій чистий бюлетень.

Нагадуємо, напередодні дня виборів у Дніпропетровську розповсюджувались матеріали агітаційного характеру, на яких був зображений макет бюлетеня із печаткою комісії. На звороті якого розміщено заклик «Поступи мудро». Автори тексту рекомендували: «якщо вимушують голосувати за потрібного кандидата та надати фотодоказ, сфотографувати свій «голос» на цій листівці та віддати вимагачам таку світлину, а на дільниці проголосувати по совісті та не йти проти закону».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org