Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську зник кандидат!

У Дніпропетровську зник кандидат!

У Дніпропетровську зник кандидат!

Ввечері 23 жовтня зник зв'язок з кандидатом в народні депутати по виборчому округу №26 (Центр: місто Дніпропетровськ, Бабушкінський район. ОВО включає: Бабушкінський район, частина Кіровського району міста Дніпропетровська селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради) Тамілою Ульяновою (партія "Воля").

Перше повідомлення про зникнення Таміли Ульянової з'явилося 23 жовтня о 20:44 на фейсбук-сторінці (https://www.facebook.com/borys.filatov/posts/735014219913811) заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації і кандидата в народні депутати по округу №27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського частина Самарського районів міста Дніпропетровська) Бориса Філатова (самовисуванець). Він написав: "В Днепропетровске исчезла председатель люстрационного комитета, кандидат в депутаты Тамила Ульянова. Вышла к подьезду в тапочках и пропала. Есть вероятность, что ее арестовала Генеральная прокуратура" .

Пізніше інший заступник голови Дніпропетровської ОДА і кандидат в народні депутати України Святослав Олійник (партія "Україна Майбутнього") написав у фейсбуці (https://www.facebook.com/svyatoslav.oliynyk/posts/787096108023463): "Эксцесс исполнителя. Ярема отрицает задержание Томилы Ульяновой - главы люстрационного комитета Днепропетровской области. Теперь очевидно, что задержание осуществил Федик - прокурор Днепропетровской области, которому Люстраторы высыпали на голову содержимое мусорной корзины"

Вже після опівночі на сайті "Люстраційного комітету" з'явилися подробиці (http://lkd.com.ua/articles/ischezla%20ulyanova). Повідомляється, що зв'язок з Тамілою Ульяновою зник 23 жовтня близько 18:30. В цей час вона мала зустрічатися з людиною на прізвище Рубан, слідчим Генеральної прокуратури. На зустрічі Ульянова мала передати Рубану пакет документів з інформацією про діяльність працівників прокуратури Дніпропетровщини та їх очільника Романа Федика. Таміла Ульянова повідомила про зустріч свою матір, вийшла з пакетом документів і через 10 хвилин її мобільний став недоступним.

У свою чергу Генеральна прокуратура через фейсбук спростовує (https://www.facebook.com/gp.gov.ua/posts/460528470752087) причетність до зникнення Таміли Ульянової: "Заява заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Бориса Філатова щодо начебто причетності Генеральної прокуратури України до зникнення голови люстраційного комітету Таміли Ульянової пряма дезінформація і неприхована брехня. Таміла Ульянова не є підозрюваною і не затримувалась Генеральною прокуратурою України" .

Ульянова Т.В. працює юристом в ТОВ "ГІУС", є членом партії "Воля" та очолює громадську організацію "Люстраційний комітет Штабу національного захисту Дніпропетровської області". Три тижні тому Люстраційний комітет провів акцію під обласною прокуратурою з вимогою відставки прокурора області Романа Федика. Під час акцій відбулися зіткнення з правоохоронцями і Романом Федиком. За наслідками акцій Генеральна прокуратура порушила кримінальні справи, а на сайті обласної прокуратури почали з'являтися викривальні матеріали про членів Люстраційного комітету. Ульянову Т.В. нещодавно викликали у прокуратуру свідком по одній з цих справ.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org