Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Дніпропетровську з’явиться дитяча реклама енергозбереження

У Дніпропетровську з’явиться дитяча реклама енергозбереження

У Дніпропетровську з’явиться дитяча реклама енергозбереження

Дніпропетровська обласна рада та енергетична компанія ДТЕК визначили кращі ідеї школярів для соціальної реклами в рамках проекту «Енергозбереження для майбутнього». Дві роботи будуть розміщені на білбордах міста, ще одна - стане основою інформаційної кампанії в Інтернеті. Також визначено декілька лауреатів, які отримають заохочувальні призи.

Всього для участі в конкурсі надійшло 65 робіт від 16 навчальних закладів Дніпропетровська.

Переможцями конкурсу соціальної реклами на тему енергоефективності стали роботи Мірошниченко Анастасії від гімназії №3, Костюк Вікторії від НПК №131, Мерзли Дар'ї від ЗОШ №50. Основними критеріями їх вибору стали оригінальність ідеї і чіткість донесення повідомлення до глядачів. Друге місце посіла серія картинок-коміксів про кота Хеппі, який не може посмажити собі рибки через брак електроенергії. Її прислали учениці дніпропетровської школи №31. Робота буде використана як основа для інтернет-кампанії.

«Ніщо не може вплинути на дорослих так, як оригінальний і мудрий дитячий погляд на проблему. Саме такі ідеї - прості, чіткі й небанальні - ми вибрали серед безлічі конкурсних робіт», - зазначила керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

За словами голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, якщо ми донесемо дітям, що енергозбереження це - необхідно, корисно і реально, то ця ідея швидко пошириться і серед дорослих. Соціальна реклама, створена школярами, яка з'явиться в Дніпропетровську, для когось може стати першим кроком до економного ставлення до енергоносіїв.

Громадянська мережа ОПОРА констатує, що місто Дніпропетровськ є партнером проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа» та нещодавно на сесії міськради прийнято План сталого енергетичного розвитку міста.

 

Громадянська мережа ОПОРА,

м.Дніпропетровськ,

Головченко Вадим

тел.:  0678506592

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org