Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі активісти ОПОРИ нададуть інформаційну підтримку відділу енергозбереження при міськвиконкомі

У Кривому Розі активісти ОПОРИ нададуть інформаційну підтримку відділу енергозбереження при міськвиконкомі

У Кривому Розі активісти ОПОРИ нададуть інформаційну підтримку відділу енергозбереження при міськвиконкомі

З метою налагодження зв’язків для подальшого співробітництва в питаннях підвищення енергоефективності житлових будинків, 13 серпня у приміщенні Криворізького міськвиконкому відбулася зустріч активістів Громадянської мережі ОПОРА з начальником відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій Ігорем Галочкою.

Нагадаємо, що Кривий Ріг – місто-партнер Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Це, в першу чергу, передбачає активне впровадження енергоефективних заходів, реформ та проектів у сферах, які включають використання енергоресурсів.

Під час бесіди Вадим Головченко, місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянська мережа ОПОРА, повідомив, що організація, яку він представляє, також є партнером Проекту USAID «МЕРУ», а отже, має з відділом енергоменеджменту однакові цілі.

В процесі обговорення тематики енергоефективності з’ясувалось, що в Кривому Розі на всіх рівнях постійно проводяться заходи різного масштабу із впровадженню енергозберігаючих технологій. Проте підтримки у просвітницькій роботі з населенням міста відділ не має.

Представники ОПОРИ запропонували свою інформативно-консультативну допомогу для реалізації спільної мети. Волонтери передали у відділ плакати та буклети, розроблені USAID, з порадами для мешканців міста щодо зменшення енерговитрат.

На останок Ігор Михайлович повідомив, що в середині листопада у місті заплановано проведення «Днів сталої енергії». Ця подія буде приурочена до Міжнародного Дня Енергозбереження, який святкується у всьому світі 11 листопада.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org