Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі депутат районної ради звертається до прокуратури через позбавлення його мандата за підробленою заявою

У Кривому Розі депутат районної ради звертається до прокуратури через позбавлення його мандата за підробленою заявою

У Кривому Розі депутат районної ради звертається до прокуратури через позбавлення його мандата за підробленою заявою

Довгинцівська районна територіальна виборча комісія позбавила депутата від ВО “БАТЬКІВЩИНА” Миколу Парфенова мандату. Депутат наголошує на підробці документу та звертається до прокуратури.  

Депутат новообраної Довгинцівської районної в Кривому Розі ради Парфенов Микола Анатолійович (ВО “БАТЬКІВЩИНА”) дізнався від Довгинцівської районної в Кривому Розі виборчої комісії, що він склав мандат депутата. Комісія без його участі розглянула заяву від його імені і за схожим на його власний підписом, і задовольнила її. Цікаво те, що Микола Парфенов став депутатом неочікувано, адже зайняв у виборчому списку ВО БАТЬКІВЩИНА далеке 23 місце. Пройшло ж до Довгинцівської райради за результатами виборів 3 осіб, а третій в списку депутат склав свій мандат. Наступні після третього 19 кандидатів по черзі ставали депутатами й складали мандати. Коли черга дійшла до Миколи Парфенова, райТВК його спочатку привітала з набуттям депутатських повноважень, а за два дні 20 листопада 2015 року забрала в нього мандат, начебто, за його заявою. 

24-м у рейтинговому списку був Андрій Клименко. Він і став депутатом Довгинцівської райради, посунувшись на 3 місце.

Микола Парфенов заявляє, що начальник штабу Довгинцівської Батьківщини ще до виборів пропонував йому написати заяву про відмову від мандату, але той відмовився.

Микола Парфенов звернувся до прокуратури і поліції за фактом підроблення його заяви.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org