Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі кандидат на посаду міського голови від «Об'єднання «САМОПОМІЧ» позивається до суду

У Кривому Розі кандидат на посаду міського голови від «Об'єднання «САМОПОМІЧ» позивається до суду

У Кривому Розі кандидат на посаду міського голови від «Об'єднання «САМОПОМІЧ» позивається до суду

У Кривому Розі у суді триває розгляд позову Юрія Милобога з вимогою визнати дії виборчих територіальних комісій міста протиправними.

20 листопада у Дніпропетровському окружному адміністративному суді відбувається розгляд позову кандидата на посаду мера Кривого Рогу Ю. Милобога («Об'єднання «САМОПОМІЧ»). Ю. Милобог вимагає визнати дії Криворізької міської територіальної виборчої комісії та всіх семи районних виборчих комісій міста протиправними та скасувати протоколи про підрахунок гоосів виборців.

Зараз суд пішов на перерву для розгляду додаткових документів з голосування на спеціальних виборчих дільницях, протоколів засідання комісій, копії листів до ЦВК та ін. Після розгляду вищезазначених документів, засідання суду буде продовжено.

На засіданні суду присутній позафракційний народний депутат України Андрій Денисенко (8 квітня 2015 року залишив фракцію «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді через незгоду з політикою Президента), представники різних ЗМІ та Ю. Милобог. Під будівлею суду зібрались активісти, щоб підтримати свого кандидата.

Спостерігачі ОПОРИ і надалі повідомлятимуть про перебіг подій.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org