Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі кандидат виправдовувався перед народом, що був членом Партії Регіонів

У Кривому Розі кандидат виправдовувався перед народом, що був членом Партії Регіонів

У Кривому Розі кандидат виправдовувався перед народом, що був членом Партії Регіонів

На народному віче у Кривому Розі виступили двоє кандидатів. Велика кількість міліціонерів слідкувала за порядком, адже планувалось «люструвати кандидата через сміттєвий бак». 

У неділю 05.10.14 у районі 95 кварталу відбулось щотижневе віче Євромайдану. По традиції його збирає кандидат в депутати до ВРУ по виборчому округу №32 (Центр: місто Кривий Ріг, Довгинцівський район. ОВО включає: Довгинцівський район, частина Саксаганського району міста Кривого Рогу) - Туровська І.Л. (самовисування).

У ході заходу І.Туровська зазначила, що завжди запрошує для виступу або для дебатів всіх кандидатів Кривого Рогу. Але на сьогоднішній день зголосилось лише троє самовисуванців по округу №33 (Центр: місто Кривий Ріг, Центрально-Міський район. ОВО включає: Дзержинський район, частина Інгулецького, частина Саксаганського районів, Центрально-Міський район міста Кривого Рогу, селище Авангард Криворізької міської ради) - Пронькін В.Л., Макаренко О.Ю., Бобченко Ю.В.

Саме Ю. Бобченко виступав перед людьми 05.10.14. При цьому його охороняла особиста охорона – близько 6 осіб і 60 працівників міліції, деякі з них були в бронежилетах. «Надійшла інформація, що Ю. Бобченко хочуть «люструвати» через сміттєвий бак» - пояснили правоохоронці. Приблизно 10-15 молодиків дійсно планували подібні дії, та все пройшло мирно.

Ю. Бобченко у своїй промові наголосив, що вийшов з Партії регіонів, адже ті чинили злочин проти народу України. Кандидат зазначив, що допомагає армії України. Ю. Бобченко відповів на «гострі» запитання всіх бажаючих. Питання звучали у формі звинувачень з приводу партійного минулого кандидата. Ю. Бобченко виправдовувався, розповідав про те, що кардинально змінив свої політичні погляди і закінчив виступ гаслом «Слава Україні!».

Як відомо, Ю.Бобченко - голова профспілкового комітету Первинної організації Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", на даний момент безпартійний.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org