Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі кандидати вкотре звертаються до ОПОРИ

У Кривому Розі кандидати вкотре звертаються до ОПОРИ

У Кривому Розі кандидати вкотре звертаються до ОПОРИ

До ОПОРИ з відкритим листом звернулась криворізька «Батьківщина». Представники партії просять відреагувати на чисельні факти порушення.

23 жовтня до прес-служби дніпропетровської ОПОРИ звернувся заступник Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» Г. Черствий. В листі наголошують на чисельних порушеннях та брудну кампанію по дискредитації кандидата на посаду міського голови від вищеназваної сили, Ольги Бабенко. В тексті йдеться про пошкодження бордів, напади на агітаційні намети та розповсюдження газет з чорним піаром. До листа додані фото та посилання на офіційний сайт зі зверненням самої Ольги Бабенко до всіх учасників передвиборчої кампанії. В «Батьківщині» переконані, що їх опоненти, а саме представники олігархічних проектів, втрачають підтримку виборців і вдаються до технологій чорного піару.

Заява в міліцію була подана від агітатора намету на який здійснили напад. В штабі О. Бабенко повідомили, що це був не поодинокий випадок і одного з нападників було затримано. Також, довірена особа Ольги Бабенко зазначила, що вони звертались і до Дзержинського відділу міліції з заявою щодо псування бордів. Нагадуємо, що раніше ОПОРА вже повідомляла про пошкодження агітації О. Бабенко.

Представники ОПОРИ намагаються отримати коментар від правоохоронних органів, та поки інформації не отримано.

Згідно п. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України зазначено: «Ті самі діяння, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, або іншим способом, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org